„Wygląda jak raj”: Zajrzyj do środka oszałamiającej kolorado-ranczo Kevina Costnera

Kevin Costner, znany ze swoich aktorskich umiejętności i popularnego serialu telewizyjnego Yellowstone, przenosi swój ranchowy styl z ekranu do rzeczywistości jako dumny właściciel rozległego 160-akrowego rancza w malowniczym Aspen w Kolorado.

To sielskie ustronie to nie tylko pojedyncza posiadłość, ale kompleks obejmujący dom główny, urokliwy dom nad jeziorem i zapraszającą rezydencję nad brzegiem rzeki.

Urok tego wspaniałego miejsca wykracza poza jego posiadłości, oferując raj z boiskiem do baseballa, emocjonującym stokiem do zjeżdżania na sankach, lodowiskiem do zimowych przygód i kilkoma jacuzzi dla pełnego relaksu.

Panoramiczne widoki na Kontynentalny Dział wzmocniają czar tego azylu. Miejsce może pomieścić nawet 27 gości i jest teraz dostępne dla tych, którzy poszukują niezapomnianego wypoczynku, za nocleg pobierając opłatę w wysokości 36 000 dolarów.

Przeglądając zachwycające zdjęcia, możesz dostrzec atrakcyjność zewnętrznej elewacji domu głównego, zapraszającą atmosferę głównej kuchni, wygodę głównej sypialni, urok domu nad jeziorem oraz zapierające dech w piersiach widoki z domu nad brzegiem rzeki.

Nie zapominając o przyjemnościach sportowych na boisku do baseballa. Mottier, agent nieruchomości reprezentujący to miejsce, z entuzjazmem opisuje je jako magiczne i spokojne, emanujące ekscytującą energią, którą trudno przekazać bez osobistego doświadczenia.

Mimo że jest zaledwie 10 minut jazdy od Aspen, posiadłość przenosi Cię w odległy raj swoimi oszałamiającymi widokami i niekończącymi się atrakcjami. Jaka jest Twoja opinia na temat tego wspaniałego rancza?

Czy potrafisz wyobrazić sobie zanurzenie się w jego spokoju i luksusie? Podziel się swoimi myślami!

Like this post? Please share to your friends: