Zapomniała zdjąć piżamy: Jennifer Garner poszła na spacer w swoich domowych ubraniach

Cały świat obecnie obserwuje rozwijającą się relację Bena Afflecka i Jennifer Lopez, którzy starają się nawiązać nowy związek i przygotowują się do ogłoszenia go swoim fanom. Tymczasem Jennifer Garner cieszy się radosnym życiem: spaceruje na plażę w piżamach, by zjeść lody ze swoim synem.

W ostatnich latach gwiazda serialu telewizyjnego „Spy” zaniepokoiła swoich fanów swoim wyglądem: aktorka pojawia się na ulicy w bezkształtnym swetrze i potarganych włosach, lub w domowej odzieży, idąc na spacer w Santa Monica.

Jennifer Garner założyła białą koszulkę pod bezkształtny niebieski sweter, spodnie w jasnoniebieskie paski w stylu piżamowym oraz skórzane sandały na plaży ze swoim synem Samuelem.

Zestaw wyszedł w porządku, ale nadal wyglądał domowo. Może aktorka postanowiła zaszaleć z ukochanymi spodniami, nosząc je ze zwykłymi butami i swetrem, ale to nie wyszło.

Garner wydaje się, że wstała i od razu poszła do pracy, nawet nie zmieniając ubrania. Wspaniale, że niektórzy celebryci są zwykłymi ludźmi, którzy mogą sobie pozwolić na ubieranie się według własnego uznania.

Like this post? Please share to your friends: