Matka to kobieta, która kocha i opiekuje się : Kobieta adoptowała dziecko po zmarłej byłej żonie swojego męża

Christie i Wesley Werts, kochające się małżeństwo, wyruszyli w podróż, aby połączyć swoje rodziny, łącząc córkę Christie, Meg z dziećmi Wesleya, Austinem i Dakotą. Pragnąc mieć dziecko własne, stanęli przed wyzwaniami ze względu na wiek Christie. Jednak ich historia nabrała cudownego obrotu, kiedy powitali w rodzinie nowego członka, Leveego, poprzez adopcję.

Historia miłosna pary rozpoczęła się pięć lat temu, prowadząc do ich ślubu i utworzenia dużej rodziny mieszkającej razem. Ich pragnienie posiadania biologicznego dziecka wydawało się trudne ze względu na wiek Christie, ale ich cud nadszedł w postaci małego Leviego. Proces adopcyjny nie był łatwy, trwał 16 miesięcy zanim mogli przyjąć Leviego do domu.

Historia Leviego jest zarówno poruszająca, jak i wzruszająca. Urodził się przedwcześnie w 33. tygodniu w Teksasie, a jego biologiczna matka, była partnerka Wesleya, zmagała się z uzależnieniem, co doprowadziło do jej przedwczesnej śmierci zaledwie cztery dni po narodzinach Leviego.

Christie i Wesley dowiedzieli się o Levi przez poruszające wydarzenie: chłopiec został pozostawiony bez nikogo, kto mógłby się nim zająć po śmierci matki. Christie, która sama doświadczyła opieki zastępczej, postanowiła, że Levi nie będzie dorastał w niestabilnym środowisku.

Zaskakująco, zanim dowiedziała się o Levi, miała powtarzające się sny o niebieskookim, blond chłopcu, co skłoniło ją do podjęcia decyzji o adopcji. Rodzina poleciała do Teksasu, aby spotkać Leviego, a to spotkanie było zgodne z marzeniami Christie, tworząc moment miłości od pierwszego wejrzenia.

Proces adopcyjny był wymagający, wymagał od pary sprzedaży ich domu w Ohio i przeprowadzki do Teksasu na rozprawy sądowe. Biologiczny ojciec Leviego, posiadający istniejące prawa rodzicielskie, skomplikował sytuację, czyniąc to 16-miesięczną podróż pełną kontroli domów, wywiadów i występów sądowych. Mimo krytyki online za dzielenie się swoją historią, Christie i Wesley skupili się na pozytywnych aspektach.

Adopcja Leviego została w końcu sfinalizowana, a para z radością przyjęła go do domu. Levi, teraz szczęśliwe dwuletnie dziecko, nosi nazwisko Werts, co świadczy o jego miejscu w adopcyjnej rodzinie. Rodzice planują podzielić się z nim jego historią pochodzenia, gdy będzie starszy, ciesząc się cudem jego obecności w ich życiu. Podczas gdy niektórzy krytykowali dzielenie się historią online, wielu chwaliło serdeczną opowieść i życzyło rodzinie trwałego szczęścia z Levi.

Like this post? Please share to your friends: