Syn Michaela Jacksona został sfotografowany przez paparazzi: Syn króla jest już dorosły i ma długie włosy

Późny król muzyki pop, Michael Jackson, był ojcem trojga dzieci: Prince’a, Paris i Blanketa Jacksona. Paris i Prince urodzili się jego byłej żonie, Deborah Rowe, natomiast Blanket został przywitany za pośrednictwem surogatki.

Niestety, gdy Michael odszedł, jego dzieci były wciąż bardzo młode – najstarsze miało 12 i 11 lat, a najmłodsze zaledwie siedem. Po śmierci Michaela ich babka i matrona rodziny Jacksonów, Katherine Jackson, otrzymała tymczasowe współopiekństwo nad nimi.

Mimo że Rowe była matką dwójki najstarszych dzieci, wtedy nie można było jej zlokalizować, co doprowadziło do sprawowania opieki przez Katherine. Źródła rodzinne wspomniały, że Paris, Prince i Blanket nadal mieszkali na terenie posiadłości rodziny Jacksonów w Dolinie San Fernando po śmierci ich ojca.

W 2017 roku doniesiono, że Katherine zrzekła się swojego współopiekowania nad 15-letnim wówczas Blanketem. Dokumenty sądowe ujawniły, że 93-letnia kobieta przekazała wyłączne prawo opieki nad Blanketem jego starszemu kuzynowi, Tito „TJ” Jacksonowi, który miał wtedy 39 lat.

Blanket, znany z infamii incydentu na berlińskim balkonie, podczas którego był przymocowany do noszy zasłaniających twarz nad fanami na trzecim piętrze, ma teraz 21 lat.

Ostatnio został zauważony podczas wizyty w księgarni Barnes & Noble w Calabasas. Ubrany w codzienne ubrania, ze zarostem na twarzy i dłuższymi włosami, Blanket przeglądał sekcję filmów i telewizji.

Jego wygląd pokazywał bardziej dojrzały wygląd, a obserwatorzy zauważyli jego komfortowe zachowanie.

Po tym, jak został widziany z bratem w Las Vegas, aby świętować 65. urodziny ich ojca, uczestnicząc w widowisku „Michael Jackson One” Cirque du Soleil, Blanket wydaje się stopniowo pojawiać w życiu publicznym, zachowując niski profil, ale akceptując dorosłość.

Like this post? Please share to your friends: