Amal Clooney, lat 45, w rzeczywistości: Została zauważona w Malawi podczas działań charytatywnych

Amal Clooney, znana jako żona George’a Clooneya, to nie tylko celebrycka małżonka. Oprócz bycia troskliwą matką dla ich dwójki dzieci, odnosi sukcesy jako prawniczka zajmująca się prawami człowieka. Przed rozpoczęciem kariery prawniczej studiowała na NYU i Uniwersytecie Oksfordzkim.

Amal jest także współzałożycielką Fundacji Clooneya na rzecz Sprawiedliwości, organizacji zajmującej się sprawami społecznymi, mającej na celu ochronę praw człowieka. Fundacja, inicjowana przez parę, koncentruje się na zwalczaniu masowych zbrodni oraz wspieraniu walki ofiar o sprawiedliwość.

George podziwia Amal nie tylko za jej urodę, ale także za wyjątkowy umysł. Chwali ją jako niesamowitą osobę oraz jedną z najinteligentniejszych, jakie kiedykolwiek poznał.

Para, mimo 17-letniej różnicy wieku, pozostaje niezmącona. George wyraził, że małżeństwo w późniejszym wieku przyniosło dojrzałość potrzebną, by być najlepszym partnerem dla Amal. Ich historia miłosna rozpoczęła się, gdy George miał ponad 50 lat, a Amal była w średnim wieku 30 lat.

Amal niedawno wyruszyła wraz z Michelle Obamą i Melindą Gates w podróż charytatywną do Malawi, skupiającą się na inicjatywach dotyczących praw człowieka i walki z małżeństwami dzieci.

Fundacja Clooneya na rzecz Sprawiedliwości poprzez swoją najnowszą inicjatywę „Waging Justice For Women” wspiera Stowarzyszenie Kobiet Prawników w Malawi, zapewniając pomoc prawna w odległych obszarach.

Jednakże niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych spekulowali na temat wyglądu Amal, sugerując, że mogła poddać się zabiegom kosmetycznym. Mimo sugestii zmian w jej wyglądzie, zwolennicy bronią jej piękna, inteligencji i życzliwości.

Pomimo zarzutów, Amal kontynuuje swoją wpływową pracę w dziedzinie praw człowieka, pozostawiając pozytywny ślad na świecie.

 

Like this post? Please share to your friends: