Kobieta z programu „460 kg Sisters” udostępniła wideo swojej przemiany: Ludzie są zszokowani jej aktualnym wyglądem!

Amy Slaton, znana ze swojego udziału w programie „460 kg  Sisters”, przeszła niezwykłą drogę odchudzania, za którą otrzymała ogromne wsparcie od swoich fanów. Początkowo ważąca 406 kg, pragnienie zostania matką stanowiło potężny motywator dla jej przemiany.

W konsultacji ze swoim chirurgiem, Dr. Charlesem Procterem Jr., Amy rozpoczęła dietę i plan ćwiczeń, które doprowadziły do znaczącej utraty wagi, zmniejszając jej wagę do 282 kg przed premierą drugiego sezonu programu w styczniu 2021 roku.

Osiągnięcie zdrowszej wagi umożliwiło Amy poddanie się operacji bypassu żołądka, kluczowego kroku, ponieważ ona i jej mąż czekali z utęsknieniem na powiększenie rodziny. W listopadzie 2020 roku Amy radośnie przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko, Cage’a.

Udane doświadczenie ciąży zachęciło Amy, i w styczniu 2022 roku, w trakcie premiery drugiego sezonu programu, ujawniła swoją drugą ciążę. Obecnie Amy jest dumna matką dwóch chłopców i wyraża zadowolenie z jej rodziny.

Ostatnio Amy podzieliła się filmikiem na TikToku i Instagramie, prezentując swoje umiejętności taneczne w popularnym trendzie TikToka „Here Kitty Kitty”. Wspólnie ze swoim przyjacielem Nickiem, Amy zaprezentowała swoją znaczną utratę wagi i umiejętności taneczne, imponując swoim fanom.

Pozytywne komentarze zaczęły spływać, chwaląc Amy za jej oszałamiający wygląd i zachęcając ją do kontynuowania swojej drogi odchudzania. Przemiana Ami służy jako inspiracja dla jej fanów, którzy podziwiają jej zaangażowanie i wytrwałość.

W miarę jak nadal skupia się na macierzyństwie i dbaniu o siebie, Amy przyjmuje pozytywne zmiany w swoim życiu, stanowiąc historię przemiany i dobrego samopoczucia, która rezonuje z wieloma osobami.

Like this post? Please share to your friends: