Od starszej gospodyni domowej do gwiazdy Hollywood. Nawet jej własne dzieci nie rozpoznały 70-letniej kobiety po makijażu

Mówi się, że to Charles był niewierny w małżeństwie, co „uwolniło” młodą księżną. Później rodzina królewska oskarżyła Dianę o niewierność. Wiele osób teraz może nie pamiętać, jak wyglądała Camilla, 75-latka, kiedy była młoda.

Dziedzicy Alli zwrócili się o pomoc do utalentowanej wizażystki. Okazało się, że kobieta została zaproszona na ślub jej najstarszej wnuczki. Alla miała zwyczajne życie emerytki i od dawna zrezygnowała z dbania o swój wygląd. „Ostatnim razem nosiłam cienie do powiek 15 lat temu. Nawet nie mam kredki do oczu w mojej kosmetyczce,” przyznała Alla.

Wizażystka dzisiaj przekształciła naszą bohaterkę do niepoznania. Trudno rozpoznać 70-letnią gospodynię domową w tej piękniejszej kobiecie. „Co za piękność”, „Znowu zostałem przekonany, że makijaż czyni cuda”, „Możesz tak każdego wyglądać, jeśli chcesz”,

„Trzeba o siebie dbać”, „Kup mamie tusz do rzęs i paletę cieni do powiek”, „Możesz to zrobić, kiedy chcesz”, „Nie rozumiem, dlaczego trzeba się tak zapuszczać”, „Taka miła kobieta. Trzeba o siebie dbać.”

„Dużo lepiej z makijażem”, „Chciałbym, żeby zawsze tak było”, można przeczytać pod zdjęciami przemienionej 70-letniej Alli. Co myślisz? Podoba ci się przemiana naszej dzisiejszej bohaterki?

Like this post? Please share to your friends: