Walczyła z dysleksją i rzadko widywała swojego ojca kierowcę ciężarówki : Później stała się sławną piosenkarką

Cher, ikoniczna gwiazda Hollywood, prowadziła niezwykłe życie pełne wyzwań i triumfów. Urodzona w 1946 roku w El Centro, w Kalifornii, miała trudne dzieciństwo, wychowywana przez swoją samotną matkę, Georgia Holt, z bohemańskimi skłonnościami. Pomimo trudności, pasja do sztuki zaprowadziła Cher do Hollywood w wieku 16 lat.

Jej życie nabrało nowego kształtu, gdy poznała Salvatore „Sonny” Bono, tworząc z nim sensacyjny duet muzyczny, osiągając sławę dzięki hitom takim jak „I Got You Babe”. Jednak ich relacja osobista pogorszyła się, co doprowadziło do rozwodu w 1975 roku. Niezłomna Cher ruszyła jednak śmiało w solową karierę, tworząc przeboje takie jak „Gypsies, Tramps, and Thieves”, „Half-Breed” i „The Way of Love”.

W latach 80. Cher zainteresowała się aktorstwem, zdobywając uznanie za role w filmach takich jak „Silkwood” i „Moonstruck”, za którą otrzymała Nagrodę Akademii. Pomimo sukcesów aktorskich nadal dominowała na scenie muzycznej dzięki hitom jak „Believe” i „If I Could Turn Back Time”.

Kariera Cheri obfituje w liczne nagrody, w tym Grammy, Emmy, trzy Złote Globy i Nagrodę Akademii. Z ponad 100 milionami sprzedanych płyt, jest słusznie nazywana Boginią Popu.

Nawet w swoich 70. latach Cher pozostaje pełna energii, wyrażając wdzięczność za niesamowite geny rodzinne, które sprawiają, że wygląda młodo. Jako matka dwójki dzieci, w tym aktywisty na rzecz osób transpłciowych Chaza Bono, oraz jako utalentowana artystka, Cher pozostaje silną postacią w dziedzinie rozrywki.

Kierując się ku swoim 77. urodzinom, przeciwstawia się starzeniu, wyrażając zdumienie zbliżającym się wiekiem 80 lat. Cher pozostaje aktywna zawodowo, zasugerowała wydanie nowej muzyki i pracuje nad długo oczekiwanymi wspomnieniami.

Samotna, ale nie samotna, życie Cheri jest dowodem na siłę woli, talent i niepokonanego ducha.

Like this post? Please share to your friends: