Nadszedł czas, by ujawnić sekrety: Kilka poufnych szczegółów z tajemnego życia 93-letniego Clinta Eastwooda

Obchodząc swoje 93. urodziny, legendarny aktor westernowy Clint Eastwood reflektuje nad życiem wypełnionym małżeństwami, licznymi romansami i odkryciem swojej ukrytej córki. Zagłębiając się w jego życiorys, poznajemy relacje Eastwooda i odkrycie jego skrytego potomstwa.

Podróż Eastwooda rozpoczęła się, gdy zakochał się w modelce Maggie Johnson w wieku 23 lat, poznając ją na randce w ciemno. Zaręczeni pięć lat przed przełomową rolą w serialu CBS „Rawhide”, para wyszła za mąż tylko sześć miesięcy po pierwszej randce. Jednakże w trakcie zaręczyn, Eastwood miał romans, który skutkował narodzeniem dziecka oddanego do adopcji.

Mimo separacji od Johnson w 1964 roku z powodu kolejnego romansu ze kaskaderką Roxanne Tunis, na chwilę wznowili swój romans i mieli dwójkę dzieci, Kyle’a Eastwooda w 1968 roku i Alison Eastwood w 1972 roku.

Równolegle Eastwood miał romans z Tunis, co zaowocowało narodzinami Kimber Lynn Eastwood w 1964 roku.

Romans Eastwooda kontynuował się z aktorką Sondrą Locke, zapalając się podczas kręcenia filmu „The Gauntlet”. Para zamieszkała razem i współpracowała przy wielu filmach przed głośnym rozstaniem.

W zaskakującym odkryciu okazało się, że Eastwood jest ojcem tajemnego ósmego dziecka, Laurie Murray, jeszcze przed zdobyciem sławy. Laurie, oddana do adopcji bez wiedzy Clinta, połączyła się ponownie z aktorem ponad 30 lat temu.

Zjazd rodzinny, w którym uczestniczyło wszystkich ośmiu rodzeństwa Eastwoodów, stał się rzadkim momentem uchwyconym w mediach społecznościowych przez jego najmłodsze dziecko, Morgan Eastwood. Kiedy Clint Eastwood świętuje kolejny kamień milowy w swoim bogatym życiu, jego osobista podróż pozostaje barwnym opisem relacji, wyzwań i odkrycia ukrytych więzi rodzinnych.

Like this post? Please share to your friends: