Odważnie! Demi Moore, lat 60, opublikowała zdjęcia w kostiumie kąpielowym bez Photoshopa

Demi Moore wielokrotnie podkreślała, że boi się starzenia.

Usta gwiazdy drżą, jej oczy odmawiają zamknięcia się, a nierealnie wklęsłe policzki podczas prezentacji Fendi kilka miesięcy temu były przedmiotem dyskusji na całym świecie.

Demi może naprawdę chwalić się nieskazitelną sylwetką. Nikt nigdy nie kwestionował pięknej figury Moore. Aktorka przez kilka lat katuje się na siłowni.

Ostatnio aktorka pojawiła się w reklamie strojów kąpielowych ze swoimi córkami. Naturalnie, wygląda na taką samą wieku co Tallulah, Scout i Rumer. Ale to nie jest zaskakujące: umiejętności fotografa i retuszera mogą przemienić każdego w królową piękności. Ale jak naprawdę wyglądają rzeczy?

Demi podjęła odważną decyzję. Podzieliła się na Instagramie swoimi plażowymi zdjęciami bez Photoshopa – nie z komercyjnego filmowania, ale z zwykłych wakacji. I pokazała swoim obserwatorom wszystkie punkty widzenia, zarówno od tyłu, jak i z przodu. Fani podziwiali szczerość Demi oraz jej kondycję fizyczną jako 60-latki. „Jesteś doskonała” – zgodziła się większość komentujących.

Co prawda, niektórzy zauważyli, że twarz Moore wciąż była zasłonięta okularami i opadającym cieniem. Czy to kolejna nieudana korekta?

Like this post? Please share to your friends: