Przestał mówić i nie rozpoznaje swoich dzieci : Córka Willisa pokazała swojego ojca podczas kolacji

Niestety postęp choroby Alzheimera mocno uderzył w 68-letniego Bruce’a Willisa, jak ujawniła jego córka podczas niedawnej kolacji. Ikona filmowa z „Szklanej pułapki” osiągnęła punkt, w którym już nie mówi, a zdolność do rozpoznawania nawet swoich własnych dzieci znacznie się zmniejszyła.

Demi Moore, była żona Bruce’a, podzieliła się tą porażającą wiadomością z fanami, wspominając spotkanie, podczas którego Bruce nie rozpoznał jej. Moore i Willis byli małżeństwem przez 13 lat i mają troje córek.

Fani wyrazili głęboki smutek i empatię dla aktora, zauważając widoczne skutki starzenia się oraz trudności, jakie choroba Alzheimera ma na jego pamięć i funkcje poznawcze. Komentarze odzwierciedlały mieszankę smutku i nostalgii za kiedyś pełnym energii aktorem akcji, z sentymentami takimi jak „Jak niesprawiedliwie” i „Żegnaj, Szklana Pułapka”.

Zły stan Bruce’a Willisa skłonił do refleksji nad jego znaczącymi osiągnięciami w przemyśle filmowym. Obserwacje typu „Tak mocno się zestarzał” i „Bruce już nie jest z nami” wyrażały poczucie utraty dla człowieka, który bawił widzów swoimi niezapomnianymi występami.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bruce Willis (@brucewillisbw)

Uwaga skupiła się również na obecnej żonie Bruce’a, a komentarze wyrażały współczucie dla niej, gdy pokonywała trudności związane z wsparciem męża w tym trudnym czasie. Fani wyrażali sentymenty w stylu „Bardzo mi jej żal, młoda żona Willisa, która jest zmuszona przejść przez to z mężem.”

Like this post? Please share to your friends: