Jako małe dziecko została sprzedana starszemu mężczyźnie za pieniądze: Wyrosła i stała się sławną aktorką

Demi Moore, znana aktorka, przeszła trudne dzieciństwo z matką alkoholiczką. Mimo wyzwań, odniosła sukcesy w karierze i została matką trójki dzieci. Jej prawdziwe imię to Demi Gene Guynes, urodziła się 11 listopada 1962 roku.

Jej rodzice się rozstali, a matka wyszła ponownie za mąż, co prowadziło do częstych przeprowadzek. Demi przezwyciężyła problemy zdrowotne, w tym operacje oczu i problemy z nerkami.

Opuszczając trudny dom w wieku 15 lat, zaczęła karierę modelki i aktorki, a jej pierwszy sukces przyszedł w 1985 roku w filmie „Ognie Świętego Elma”. Później zagrała w hitach takich jak „Duch”.

Jej małżeństwo z Freddym Moore’em zakończyło się, ale w 1987 roku wyszła za Bruce’a Willisa, mając trzy córki.

Demi zmagała się z trudnym związkiem z matką, która prowadziła walkę z alkoholizmem. Jej wspomnienia, zatytułowane „Inside Out”, ujawniły trudne dzieciństwo.

Demi opiekowała się matką, która próbowała popełnić samobójstwo, a następnie pojednała się z nią przed jej śmiercią w 1998 roku. Córka Demi, Tallulah, także miała trudności, ale doszło do pojednania po okresie separacji.

Książka Demi eksplorowała jej problemy z uzależnieniem i wizerunkiem ciała.

Jej dzieci pochwaliły ją za wewnętrzną pracę, którą wykonała.

Mimo trudności, obecnie Demi jest bliżej swoich dzieci niż kiedykolwiek wcześniej, tworząc złączoną rodzinę z Bruce’em Willisem.

Like this post? Please share to your friends: