Oni lubili przebierać się i występować jako dzieci : Co teraz robią i jak wyglądają bliźniaki Lisa Marie Presley

Lisa Marie Presley, jedynie dziecko legendarnego Elvisa Presleya i Priscilli Ann Presley, mimo blasku i fortuny związanego z jej ikonicznym rodowodem, przeżyła wiele trudności. Jako piosenkarka i autorka piosenek, Lisa Marie miała burzliwy rozwód i długotrwałą batalię o opiekę, trwającą niemal pięć lat.

Doceniany artystka miała czwórkę dzieci z dwóch małżeństw, a najmłodszymi z nich byli Harper i Finley, urodzeni 7 października 2008 roku, córki Lisy Marie i jej męża Michaela Lockwooda. Wychowując się w rodzinie głęboko osadzonej w show-biznesie, bliźniaki wykazywały talent do rozrywki. Lisa Marie wspominała, że Harper i Finley nie tylko oglądali przedstawienia, ale chcieli w nich uczestniczyć, prezentując swój talent i charyzmę.

Dziedzictwo muzycznych zdolności Presleyów trwało przez pokolenia, gdyż ich ojciec, Lockwood, był gitarzystą i producentem w branży rozrywkowej. Jednak dzieciństwo bliźniaków przeżyło turbulencje ze względu na burzliwy rozwód rodziców w czerwcu 2016 roku, po dziesięciu latach małżeństwa.

Rozwód był burzliwy, a w jego trakcie pojawiły się zarzuty finansowego nadużywania przez Lockwooda, który zarządzał aktywami Lizy Marie. Z kolei Lisa Marie oskarżyła Lockwooda o bycie nieodpowiednim ojcem, co skłoniło ją do wniesienia wniosku o pełną opiekę nad Harper i Finley. Batalia o opiekę stała się intensywna, z wzajemnymi oskarżeniami i skomplikowanymi sprawami prawnymi.

W trakcie tych wydarzeń pojawiły się plotki, jakoby bliźniaki zostały umieszczone w domu zastępczym. Jednak matka Lizy Marie, Priscilla, zdementowała te plotki w lutym 2017 roku w poście na Facebooku, potwierdzając, że Harper i Finley przebywają u niej i pozostaną tam do czasu zakończenia batalii o opiekę.

Priscilla podkreśliła zobowiązanie do godnego załatwienia spraw, priorytetowo traktując dobro dzieci.

Bliźniaki zmagały się również z zakłóceniami związanymi z pandemią COVID-19, które wpłynęły na ich szkolnictwo i życie społeczne. Jednak znalazły pozytywny sposób na wykorzystanie tego czasu, opiekując się szczeniakami z lokalnego schroniska dla zwierząt, co Lisa Marie udostępniła w mediach społecznościowych.

Długa batalia o opiekę zakończyła się w maju 2021 roku, przyznając Lizie Marie i Lockwoodowi wspólną opiekę nad Harper i Finley. Niestety, Lisa Marie zmarła w styczniu 2023 roku w wieku 54 lat na powikłania po operacji chirurgicznej zmniejszenia masy ciała.

Jej przedwczesna śmierć wywarła głęboki wpływ na rodzinę, w tym na bliźniaki, które radziły sobie z wyzwaniami dorastania. W swoim oświadczeniu Michael Lockwood wyraził smutek z powodu strasznej straty i podkreślił niezwykły duch Harper i Finley.

Ich podróż teraz polega na radzeniu sobie z pustką po śmierci matki, jednocześnie kontynuując dziedzictwo rodziny Presleyów. Bliźniaki, wraz ze starszą siostrą Riley, z determinacją kierują się w przyszłość, pozostając pod wpływem trwałego dziedzictwa swojej ikonicznej rodziny.

Like this post? Please share to your friends: