Tak niesamowite : 90-letni człowiek zachwycił świat swoim niesamowitym domem hobbita

Wyobraź sobie opowieść o kaprysie i determinacji! W wieku 90 lat starszy pan wyruszył w niezwykłą podróż, by ożywić fantastyczny świat „Hobbita”. Inspirując się czarującą książką J.R.R. Tolkiena, postanowił stworzyć własny dom Hobbita.

Po przejściu na emeryturę postanowił przekształcić swoją działkę w niepowtarzalne mieszkanie przypominające urokliwe domy hobbitów z baśni. Był jednak pewien mały problem – dom został zaprojektowany dla osób o wzroście poniżej 160 cm.

Na szczęście sam 90-letni budowniczy nie był zbyt wysoki, więc rezultat był absolutnie idealny dla niego. Dzisiaj ludzie z różnych narodowości pielgrzymują, aby zobaczyć i czasami nawet zatrzymać się w tym niezwykłym domu.

Dom może się poszczycić charakterystycznymi drzwiami przypominającymi te z filmu „Hobbit”, wykonanymi z połączenia kamienia i drewna. Każdy detal wewnątrz, łącznie z toaletą, odzwierciedla kapryśny styl filmu. Przytulny kominek ozdabia wnętrze, zapewniając ciepło w całym domu. Zarówno zewnętrzna, jak i wewnętrzna strona zachwycają odwiedzających swoją elegancją i komfortem.

Właściciel z radością twierdzi, że życie w swoim własnym domu Hobbita wypełnia go szczęściem i fantastycznym poczuciem samopoczucia. Historia tego twórczego człowieka stanowi świadectwo idei, że każdy może osiągnąć swoje marzenia, jeśli naprawdę tego pragnie.

Like this post? Please share to your friends: