Z schronu podziemnego na szczyt sławy : Stała się sławną aktorką i ma już 90 lat

Ta znana osobowość dzieciństwo spędziła w czasach wojny, chociaż szczegóły zdarzeń prowadzących do wojny były mgliste z powodu jej młodego wieku. Urodzona 23 maja 1933 roku w Londynie, Anglia, jest najstarszym dzieckiem Elsy i Josepha, byłego gospodyni nocnego klubu oraz agenta talentów, odpowiednio.

Rodzina, składająca się z dwójki rodzeństwa, przetrwała wyzwania II wojny światowej, szukając schronienia w stacjach metra, aby uciec przed niemieckimi bombami. Wspominając ten okres w maju 2020 roku, wspomniała o ciągłej ewakuacji, która wpłynęła na jej edukację.

Renomowana aktorka Joan Collins dorastała w środku zakłóceń wojennych, często przeprowadzając się z rodziną. Pomimo trudności, obecność matki była dla niej ulgą.

Wspominała o spaniu w metrze, zwłaszcza w Marble Arch, opisując to jako wspólny i przyjazny czas, kiedy ludzie śpiewali i grali na akordeonach.

Joan Collins stała się znana, zwłaszcza po swojej roli w serialu dramatycznym „Dynastia” z 1981 roku obok Lindy Evans. W wywiadzie z 2013 roku ujawniła, że wpływ na jej zainteresowanie aktorstwem miała jej babcia, pomimo początkowego zniechęcenia ze strony ojca.

Na przestrzeni lat Collins odniosła sukces w karierze, chociaż jej życie miłosne stało się areną wyzwań. Była zaręczona z Warrenem Beatty’m i była w ciąży w wieku 26 lat, ale zdecydowała się na przerwanie ciąży na jego radę, aby chronić ich karierę.

Mimo że nie wyszła za Beatty’ego, Collins wyszła za mąż cztery razy przed poślubieniem obecnego męża, Percy’ego Gibsona, w 2002 roku.

Para, która ma znaczącą różnicę wieku, utrzymuje silny i trwały związek. Collins, obecnie mająca 90 lat, nadal pozostaje znaczącą postacią w branży rozrywkowej.

Like this post? Please share to your friends: