Zachwycająca jak zawsze : Julia Roberts imponowała wszystkim elegancką stylizacją na premierze filmu „Ticket To Paradise” w Londynie

Julia Roberts pojawiła się na premierze swojego nowego filmu „Bilet do raju” w Londynie. Wyglądała olśniewająco w długiej sukience maxi marki Alexander McQueen z białymi graffiti na spódnicy.

Julia założyła przycięty czarny żakiet i srebrne kolczyki, dopełniając swój stylowy wygląd. Pozowała z partnerem z planu, George’em Clooneyem, z którym zaprzyjaźniła się podczas kręcenia „Ocean’s Eleven”.

Julia wyraziła wdzięczność za wsparcie ze strony Clooneya podczas kręcenia filmu w Australii. Film był kręcony od listopada 2021 do lutego 2022 roku, a podczas gdy rodzina Clooneya była z nim, Julia była tam sama.

Od dwudziestu lat jest zamężna z Dannym Moderem i mają troje dzieci. Premiera okazała się sukcesem dla Julii, która uśmiechała się przez całe wydarzenie.

Jak podoba ci się strój gwiazdy? Proszę przepisać i przeformułować ten tekst, szczegółowo zapisując wszystkie akapity po polsku.

Like this post? Please share to your friends: