83-letni Al Pacino ze swoją 29-letnią dziewczyną: Zdjęcia paparazzi pary wzbudziły sensację w sieci

83-letni Al Pacino ze swoją 29-letnią dziewczyną: Paparazzi uchwycili zdjęcia pary, które wywołały poruszenie w sieci! „Paparazzi rzuciło okiem na Pacino podczas nieoczekiwanego romantycznego spotkania z jego nową, młodszą partnerką! Legendarny aktor, który niedawno zyskał uwagę z powodu narodzin swojego syna, został zauważony podczas miłego spędzania czasu ze swoją młodą partnerką.

Niekonwencjonalna para została sfotografowana podczas kolacji, i fani nie mogli nie zauważyć, jak bardzo ukochany aktor stara się być młodzieńczy i aktywny dla swojej nowej partnerki.

Komentarze od zaskoczonych fanów nie ustawały: 'Jak dziadek ze swoją wnuczką!’, 'Co ona w nim widzi?’, 'Nie wierzę własnym oczom! To sen?’, 'Nie ważne co, on nadal pozostaje najlepszym aktorem wszechczasów’, 'Mam poważne wątpliwości co do szczerości uczuć tej dziewczyny.’

'Nigdy nie mogę zrozumieć takiego związku!’, 'Powiedz mi, że to żart!’, 'Jesteś nie zestarzały, po prostu jesteś spłukany.’, 'Ile ja spałem? Jak bardzo on się zestarzał!’, 'Dziś nie zobaczysz niczego bardziej absurdalnego!’.

Jaka jest twoja opinia na temat tego niespodziewanego związku celebrytów?”

Co sądzisz?

Nie krępuj się podzielić swoimi myślami!

Like this post? Please share to your friends: