Absurdalna, ale tak utalentowana : Szalona kobieta zrobiła furorę na konkursie talentów

W 2009 roku Susan Boal, skromna angielska gospodyni domowa, doświadczyła przełomu, który odmienił jej życie. W wieku 47 lat stanęła na scenie popularnego programu muzycznego, zdobywając uznanie całego narodu za swój niezwykły głos.

Pomimo początkowej drwin ze strony sędziów z powodu jej osobliwego wyglądu, decyzja Susan o przesłuchaniu okazała się punktem zwrotnym. W chwili, gdy rozpoczęła śpiewać „I Dreamed a Dream” z musicalu „Les Misérables”, dokonała się cudowna przemiana.

Cała sala została oczarowana, a Susan, choć zajęła drugie miejsce, zdołała poruszyć serca milionów ludzi. Urodzona w licznej szkockiej rodzinie jako najmłodsza z dziewięciorga dzieci, Susan zmagała się z problemami zdrowotnymi, związanych z zaburzeniem przepływu krwi do mózgu, co przyniosło jej przydomek „Silly Susie”.

Śpiew stał się jej ukojeniem, oferując jedyną źródło szczęścia w trudnym życiu. Susan poświęciła młodość na opiekę nad chorą matką, a jej życie było naznaczone trudnościami i przeciwnościami losu.

Z powodu problemów ze zdrowiem nie mogła kontynuować nauki ani znaleźć pracy. Aż do 47 roku życia Susan mieszkała w domu swoich rodziców, korzystając z zasiłków dla bezrobotnych. Następnie dokonał się cud w jej życiu.

Like this post? Please share to your friends: