Jak nowa fryzura zmienia twarz dziewczyny : Dziewczyna opuściła salon jako zadbana piękność

Amerykańska gospodyni domowa Katie stała się bohaterką programu Rachael Ray, popularnego w Stanach Zjednoczonych. W programie eksperci od urody przemieniają kobiety, które zrezygnowały z dbania o swój wygląd.

Dokładnie taka była Katie. Córka kobiety przyznała, że wstydziła się nawet iść z matką do supermarketu. Wyglądała bardzo niechlujnie. Ostatni raz Katie zmieniła fryzurę w 1986 roku. Jedyną rzeczą, którą zrobiła, było rozjaśnienie włosów najtańszym farbowaniem. Włosy kobiety były łamliwe, a końce rozdwojone. Grzywka Katii wyglądała strasznie.

Bohaterka programu powiedziała, że wielu przyjaciół radziło jej zmienić swój wygląd. Jednak Katie bardzo bała się zmiany. Była zdenerwowana i już na sam widok programu. Gospodyni domowa przyznała, że nigdy nie widziała swoich włosów krótkich lub w innym stylu. Amerykanka sądziła, że będzie za nimi tęsknić.

Katie również potrzebowała zmienić garderobę. Jej szafa składała się głównie z „domowych rzeczy”, takich jak legginsy, swetry z jednym ramieniem i piżamy.

 

Córka sądziła, że jej matka utknęła w obrazie „lat osiemdziesiątych”. Amerykanka powiedziała, że po prostu nie chciała wydawać pieniędzy na ubrania dla siebie. Fryzjer obciął jej włosy do długości ramion.

Kolor włosów to naturalny ciepły odcień blondu. Naturalne pasma dodają objętości fryzurze.

Like this post? Please share to your friends: