Jaka była przyszłość dziewczyny, której lekarze byli w stanie przywrócić dolną część twarzy

Yaroslava Titorchuk, młoda kobieta z Ukrainy, stała się znana dzięki popularnemu programowi telewizyjnemu oferującemu pomoc osobom w wielkiej potrzebie. Życie Yaroslavy wypełnione było trudnościami. Wychowywała się w niestabilnym środowisku rodzinny, gdzie jej rodzice, borykając się z szkodliwymi nawykami, przedwcześnie odeszli z tego świata.

Opieka społeczna umieściła Yaroslavę w domu dziecka, ale w końcu jej babcia ją stamtąd zabrała. Jednak, z uwagi na swój zaawansowany wiek, babcia miała trudności ze świadczeniem odpowiedniej opieki i wsparcia, której potrzebuje nastolatka. W rezultacie 13-letnia Yaroslava trafiła w złe towarzystwo i zaczęła sięgać po alkohol, papierosy i narkotyki jako sposób na ucieczkę od swojego psychicznego cierpienia.

Ten destrukcyjny styl życia doprowadził do poważnych problemów zdrowotnych. Lekarze w szpitalu poinformowali ją o pilnej potrzebie usunięcia jej żuchwy z powodu poważnej infekcji. Dodatkowo, aby umożliwić jej życie bez lęku przed własnym odbiciem, potrzebny był kosztowny proteza dentystyczna, na którą nie było jej stać. W swojej desperacji Yaroslava zwróciła się o pomoc do programu telewizyjnego.

Lekarze przeprowadzili kilka operacji i założyli protezę (sfinansowaną dzięki hojnym datkom z całego kraju), skutecznie odbudowując dolną część jej twarzy. Po tym Yaroslava zaczęła zmieniać swoje życie: rzuciła picie, wyszła za mąż i została matką syna. Obecnie pracuje w ośrodku rehabilitacyjnym, który kiedyś pomógł jej pokonać nałóg. Widocznie, wygląd Yaroslavy znacząco się poprawił. Na zdjęciach jej oczy promieniują radością i zadowoleniem.

Opinie publiczne na jej temat różnią się. Niektórzy uważają, że nie zasługuje na szczęście, ponieważ świadomie naraziła swoje życie, podczas gdy inni twierdzą, że nie była całkowicie winna. Chcielibyśmy usłyszeć wasze opinie, drodzy czytelnicy. Prosimy o podzielenie się swoimi poglądami w sekcji komentarzy.

Like this post? Please share to your friends: