Chciałabym mieć kochanka w wieku 20 lat – Jane Fonda skrytykowana za ryzykowne oświadczenie

Jane Fonda, znana ze swojej kariery w rozrywce, niedawno podzieliła się swoimi preferencjami dotyczącymi randkowania, wyrażając preferencję do młodszego partnera niż starszego. W swoich latach 80. wspomniała, że gdyby miała kochanka, musiałby mieć 20 lat, ponieważ „nie chce starej skóry”.

Jednakże jej komentarz spotkał się z krytyką w internecie, gdzie niektórzy sugerowali, że musiałaby zapewnić finansowe zachęty, aby przyciągnąć młodszego mężczyznę. Niektóre komentarze wyrażały niepokój, nazywając pomysł „OBRAZOWYM”.

Podniesiono także obawy dotyczące reakcji rodziny na randkowanie z kimś znacznie młodszym.

Mimo krytyki, niektórzy fani wspierali wybór Fondy, zauważając, że inne celebrytki, jak Cher, również randkują z młodszymi partnerami.

Fonda wyjaśniła, że mimo preferencji młodszego towarzystwa, nie interesuje się już partnerem seksualnym, powołując się na wcześniejsze poważne związki.

Dodała, że intymność byłaby wyzwaniem z młodszym partnerem, ponieważ nie chciałaby być przed nim bez ubrania. Nawet w jej starszych latach Jane Fonda zachowuje młody i piękny wygląd.

Ostatnio widziana na wydarzeniu zbierającym fundusze na rzecz PAC w Teksasie, prezentowała się stylowo w kremowym topie, marynarce i spodniach, prezentując swoje gęste siwe włosy.

Czy masz jakieś uwagi?

Like this post? Please share to your friends: