Fajna, muskularna piękność : Jak wygląda córka Jean-Claude’a Van Damme’a

Ojciec był znany z filmów akcji, ale co z jego córką? Ona również nie zamierza pozostawać w tyle.

Nazwisko Van Varenberg może nie kojarzyć się większości ludzi. Belgijka, mistrzyni sztuk walki, przyjęła łatwiejsze do wymówienia pseudonim Van Damme w Hollywood. Jego córka, Bianca, zamierza honorować ich prawdziwe nazwisko rodowe – zaczęła swoją karierę, używając swojego nazwiska urodzenia.

Mimo że znana jest jako Bianca Van Damme, nie może uciec od sławy swojego ojca. Ale Bianca chce przekroczyć oczekiwania. „Wiem, że trudno jest prześcignąć tatę. On jest legendą. Ale i tak dam z siebie wszystko.” Jej historia brzmi jak przeznaczenie: „Nie można uciec przed przeznaczeniem.”

Bianca, urodzona 17 października 1990 roku w Los Angeles, wydaje się być przeznaczona do sukcesów w sztukach walki lub kulturystyce. Jej tata, europejski mistrz karate i kickboxingu z rekordem 53-2, nosił przydomek „Muscles from Brussels”. Jej mama, Gladys Portugues, była znaną kulturystką. Bianca ma także dwóch braci: Christophera i Nicholasa.

Mimo kierunku zawodowego wytyczonego przez rodzinę, nie interesowała się tym wszystkim. Nie przepadała za sztukami walki, które uwielbiali jej rodzice. Zamiast tego wybrała balet i jazdę figurową jako dziecko. Mimo że jej mama chciała, aby zajęła się sztukami walki dla dyscypliny, pozostawiła to Biancy do decyzji.

Wychowując się w Vancouver, pasjonowała się łyżwiarstwem. Nawet marzyła o Olimpiadzie, ale kontuzja zmieniła jej kurs.

„Byłam na jakimś czasie uwięziona. Moje życie kręciło się wokół łyżwiarstwa. Potem musiałam znaleźć coś nowego.”

Like this post? Please share to your friends: