Miała 20 lat, on miał 15, gdy się w sobie zakochali: Hollywoodzka para chwali się swoim szczęśliwym i długotrwałym małżeństwem

W 1968 roku 15-letni chłopiec i 20-letnia dziewczyna, Kurt Russell i Goldie Hawn, spotkali się na planie filmowym. Ich wyjątkowa historia miłosna rozpoczęła się, przekraczając normy Hollywood. Pomimo początkowych różnic, ich ścieżki splecione były przez lata, prowadząc do głębokiego związku.

Goldie, już rosnąca gwiazda, stanęła przed wyzwaniami w przemyśle zdominowanym przez mężczyzn. Kurt przeszedł z ról w produkcjach Disneya do bardziej surowych postaci.

Ich życia zetknęły się podczas filmu „Swing Shift” z 1984 roku, co zapoczątkowało ich romantyczną podróż. W 1986 roku powitali na świecie syna Wyatta.

W krajobrazie Hollywood, gdzie małżeństwa są ulotne, Kurt i Goldie wyróżniają się. Ich decyzja o niezawieraniu związku ma swoje korzenie w przeszłych doświadczeniach i przekonaniu, że ich miłość przekracza formalności.

Postawili na autentyczność i otwartość w swoim związku, tworząc trwałą więź.

Ich trwała miłość jest widoczna w zróżnicowanej rodzinie, obejmującej czwórkę dzieci i sześcioro wnucząt.

Mimo trudności znajdują ukojenie w wspólnych domach i stawiają na bycie razem.

Podczas gdy kontynuują swoją podróż, Kurt i Goldie pozostają nie tylko ikonami Hollywood, lecz także symbolami trwałej miłości, która kwitnie bez potrzeby certyfikatów czy wielkich ceremonii.

Jakie są twoje uwagi?

Like this post? Please share to your friends: