Das Mädchen aus Nigeria, einst als das schönste der Welt bezeichnet: Wie sieht sie jetzt aus

Dziewczynka na zdjęciu w nagłówku, pochodząca z Nigerii, została kiedyś okrzyknięta „najpiękniejszym dzieckiem” na świecie. Od zdobycia tego tytułu w wieku 5 lat zorganizowała konkurs, angażowała się w zbiórkę funduszy i nawet wzięła udział w pokazie mody. Zobaczmy, jak teraz wygląda, gdy jest starsza.

Mała nigeryjska dziewczynka zdobyła sławę jako dziecinna modelka i influencerka dzięki swojemu oszałamiającemu wyglądowi. W 2018 roku jej zdjęcia, zrobione przez fotografa Mofe Bamuyiwę, stały się viralem, prezentując ją w czarnej i złotej sukience z kwiatowym wzorem.

Z uwodzicielskimi ciemnymi oczami, gładkim kolorytem i pięknymi kręconymi czarnymi włosami wyglądała niemal jak lalka.

Bamuyiwa, fotograf, chciał uchwycić punkt styku między dzieciństwem a dorosłością dziewczynki, aby zdjęcia były ponadczasowe. Dziewczynka o imieniu Jare Ijalana stała się powszechnie znana jako „Najpiękniejsze Dziecko na Świecie”.

Jare pochodzi z rodziny o zacięciu do modelingu, ponieważ jej siostry, Jomi i Joba Ijalana, także pozowały do sesji zdjęciowych. Zachęcona przytłaczającą reakcją na portrety Jare, ich matka założyła dla nich popularną stronę na mediach społecznościowych.

Od zdobycia tytułu w 2018 roku Jare osiągnęła godne uwagi kamienie milowe. Zwróciła uwagę agentów branży mody, uczestniczyła w pokazie mody w Londynie i prowadziła internetowy konkurs mody.

Jare wykorzystała także swoją platformę w celach charytatywnych, zbierając środki na przeszczep nerki dla ukochanej osoby.

W dniu swoich dziesiątych urodzin w styczniu, jej ostatnie zdjęcia na mediach społecznościowych prezentują jej trwałe piękno.

Wyraziła wdzięczność za miniony rok i z niecierpliwością oczekuje ekscytujących wydarzeń w nadchodzącym roku.

Like this post? Please share to your friends: