Dom Richarda Gere’a za 44 miliony dolarów : Jak wygląda od środka

Richard Gere, znany aktor Hollywood, stanął przed wyzwaniem, próbując sprzedać swoją luksusową posiadłość na Long Island, znaną jako Strongheart Manor.

Ta wykwintna posiadłość, nabyta podczas drugiego małżeństwa z Carey Lowell, oferowała wszystkie udogodnienia, których rodzina mogłaby zapragnąć, w tym gościnne domki, pawilon z zewnątrz i kominek, prywatną przystań oraz urokliwe ogrody.

Gere początkowo wystawił posiadłość na sprzedaż za imponującą kwotę 65 milionów dolarów w 2013 roku, ale pomimo swojego przepychu utrzymywała się na rynku przez trzy lata. Posiadłość o powierzchni 6,3 akrów, położoną na półwyspie North Haven na Long Island, przeszła rozległe prace renowacyjne i rozbudowy na przestrzeni lat.

Oferując 12 sypialni, 12 łazienek i ponad 12 000 stóp kwadratowych przestrzeni, rezydencja była dostępna do zakupu między 2005 a 2008 rokiem poprzez serię oddzielnych nabytków gruntów przez Gere’a.

Posiadłość z 1902 roku oferowała zachwycające widoki, a duże okna z drewnianą ramą wpuszczały naturalne światło do jej wnętrz.

Jednak eksperci od nieruchomości uznali początkową cenę Gere’a za „skandaliczną” dla tego, co uważali za „dość normalnie wyglądającą” rezydencję.

W 2016 roku, w trakcie rozwodu Gere’a z Lowell, zdecydował się obniżyć cenę do 36,5 miliona dolarów, aby przyciągnąć potencjalnych nabywców. Po trzech latach na rynku nieruchomość znalazła nowego właściciela w osobie byłego gospodarza programu „Today”, Matta Lauera.

Ta saga związana z nieruchomościami podkreśla złożoność, z jaką nawet celebryci borykają się, sprzedając swoje domy, podkreślając złożoną naturę rynku mieszkaniowego i znaczenie strategii cenowej w udanej sprzedaży.

Like this post? Please share to your friends: