Jennifer Aniston podzieliła się nowym wideo na Instagramie: 54-letnia gwiazda zaimponowała wszystkim swoimi wyrzeźbionymi mięśniami brzucha

Jennifer Aniston, ikoniczna aktorka znana z roli w „Przyjaciołach”, niedawno wstrząsnęła internetem dzięki nagraniu prezentującemu jej nienagannie wyrzeźbione mięśnie brzucha. Odpowiedź publiczności była zróżnicowana, niektórzy wyrażali podziw dla jej poświęcenia w dziedzinie fitnessu, podczas gdy inni kwestionowali autentyczność jej brzucha.

W wieku 54 lat Aniston odcisnęła niezatarte piętno w branży rozrywkowej swoją znakomitą karierą aktorską i uroczym wyglądem. Najbardziej znana z roli Rachel Green w „Przyjaciołach”, stała się symbolem ponadczasowej urody i kondycji. Jednakże osiągnięcie i utrzymanie takiej sylwetki wymaga poświęcenia, a Aniston nie jest obca ciężkiej pracy.

Przez wiele lat trzymała się rygorystycznej diety niskowęglowodanowej, ale w ostatnim czasie przyjęła bardziej elastyczne podejście, pozwalając sobie na okazjonalne przyjemności. W szczerej wypowiedzi na temat zmiany diety Aniston podzieliła się: „Zaczęłam sobie odpuszczać, pozwolić sobie na makaron, kanapkę… Typowo, Aniston na śniadanie spożywa płyny zamiast stałych pokarmów, zazwyczaj składające się z filiżanki kawy i kolagenu.

Jako prominentna postać w branży często poddawanej krytyce ze względu na standardy piękna związane z wiekiem, Aniston godzi się z procesem starzenia się z godnością, unikając operacji plastycznych i procedur kosmetycznych.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rachel Katzman (@rkatzman)

Oprócz swoich genetycznych darów Aniston przypisuje swoje zdrowie i kondycję zaangażowaniu w Pvolve, rewolucyjną markę treningową do użytku domowego założoną przez Rachel Katzman. Decyzja o dołączeniu do Pvolve wynikała z doznanej wcześniej kontuzji podczas intensywnego treningu, co skłoniło Aniston do poszukiwania bardziej zrównoważonego i przyjemnego podejścia do fitnessu.

Wspominając o swoich wcześniejszych doświadczeniach z intensywnymi treningami, Aniston zdradziła: „Po prostu się wypaliłam i zniszczyłam swoje ciało. Mój fizjoterapeuta dał mi lalkę Barbie, którą obkleił taśmą Kinesio, aby pokazać każdą kontuzję, jakiej doznałam w ciągu ostatnich 15 lat.” Obecnie wybiera niskie obciążenie i funkcjonalne ćwiczenia, które może cieszyć się z przyjaciółmi, słuchając muzyki.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rachel Katzman (@rkatzman)

W idealnym tygodniu Aniston stawia sobie za cel cztery dni treningowe i poświęca kolejny dzień na spokojny spacer lub wędrówkę. Jednak wymagania związane z jej karierą, jako jednej z najbardziej poszukiwanych aktorek w branży, czasem wymuszają bardziej elastyczny grafik.

Niezmiennie ważnym aspektem holistycznego podejścia Aniston do zdrowia jest jej zaangażowanie w dbanie o zdrowie psychiczne. Praktykuje różne formy medytacji, takie jak joga, i znajduje ukojenie w pisaniu. Terapia odegrała kluczową rolę w pomocy jej w radzeniu sobie z osobistymi wyzwaniami i utrzymaniu zdrowego nastawienia.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pvolve (@pvolve)

Mimo dobrze udokumentowanego zaangażowania w zrównoważony i zdrowy styl życia, niedawne nagrania prezentujące Aniston i założycielkę Pvolve, Rachel Katzman, przyciągnęły uwagę, gdy pozowali w strojach sportowych, dzieląc się przyjacielskimi chwilami.

Podczas gdy niektórzy świętowali jej zaangażowanie w fitness, inni krytykowali skupienie się na jej brzuchu, rodząc pytania dotyczące społecznych oczekiwań stawianych kobietom publicznie znającym.

Like this post? Please share to your friends: