Pochwaliła się szczupłymi nogami : Julia Roberts wyglądała niesamowicie w różowych szortach i marynarce na premierze filmu

Julia Roberts zachwyciła wszystkich na premierze filmu „Leave the World Behind” w olśniewającej różowej stylizacji. Jednak fani mieli różne zdania, niektórzy uważali, że wygląda za chudo na zdjęciu.

Gwiazda Hollywood, znana ze swojego uroku i umiejętności aktorskich, nadal błyszczy w swoim najnowszym filmie „Leave the World Behind”. Wzięła udział w premierze w stylowej różowej kreacji z marynarką, szortami, błyszczącymi srebrnymi butami i masywnym naszyjnikiem.

Mimo nieskazitelnego wyglądu fani mieli mieszane reakcje na jej strój. Niektórzy krytykowali jej wybór „ciężkich bucików” i uważali za „domorosłą”. Pojawiły się także komentarze dotyczące tego, że jest „tak chuda” i „za szczupła”, zwłaszcza gdy prezentowała swoje długie, smukłe nogi.

W wieku powyżej 50 lat Roberts nadal utrzymuje młody wygląd dzięki prostym rytuałom pielęgnacyjnym: oczyszczaniu twarzy, nakładaniu nawilżającej maski i filtrów przeciwsłonecznych. Promienieje pewnością siebie z rozpuszczonymi falującymi włosami, świeżym makijażem i eyelinerem wychodząc z domu.

Dla Roberts piękno to nie tylko wygląd; to radość. Pomimo intensywnego życia pozostaje aktywna dzięki pilatesowi i treningom w wodzie, dbając o dietę pod kierunkiem dietetyczki Carrie Wiatt.

W 2012 roku Roberts przypisała Wiattowi pomoc w utracie ponad 19 kilogramów dzięki sensownej diecie.

Oprócz rozwijającej się kariery Julia Roberts jest dumna matką trojga dzieci, w tym bliźniaków urodzonych, gdy miała 37 lat, ze swoim mężem, Dannym Moderem.

Like this post? Please share to your friends: