Żona Pierce’a Brosnana wygląda pięknie po utracie wagi: Fani byli zachwyceni jej ostatnim zdjęciem

Pierce Brosnan i jego żona, Keely Shaye Smith, sfotografowali się podczas selfie na plaży Mullaghderg w Irlandii po zakończeniu pracy nad filmem „The Four Letters of Love”. Użytkownicy Instagrama zauważyli utratę wagi przez Keely, chwaląc jej promienny wygląd.

Brosnan przypisał irlandzkiemu szczęściu słoneczną pogodę, a komentarze nazywały go „szczęśliwym facetem”. Para otrzymała pochwały za bycie wzorcem małżeństwa, pokazując, że sława nie wpływa negatywnie na ich pozytywny związek.

Keely później podzieliła się zdjęciem Brosnana w Donegal, znowu wspominając irlandzkie szczęście. Brosnan w wywiadzie z 2014 roku wyraził głęboką miłość do vitalności i siły Keely, podkreślając jej znaczenie po utracie pierwszej żony z powodu raka jajnika. Wzięli ślub w 1980 roku, mieli syna Seana, a Brosnan adoptował dwoje dzieci Keely.

Poznali się na imprezie w Meksyku, i pomimo toksycznych komentarzy na temat wyglądu Keely przez lata, Brosnan broni jej, odrzucając propozycje operacji odchudzania i podkreślając swoją miłość do jej kształtów. Proszę przepisać i parafrasować ten tekst, zapisując wszystkie akapity po polsku.

Like this post? Please share to your friends: