Dziewczyna zdołała stać się znaną piosenkarką: Co więcej, ustanowiła rekordy Guinnessa nawet więcej niż raz

Dziewczynka ze zdjęcia na okładce przekształciła się w niezwykłą Selena Gomez, światową sensację w świecie rozrywki. Wychowywana w Teksasie przez samotną matkę, Selena zmagała się z trudnościami we wczesnym okresie życia, ale zdobyła sławę w programie „Barney & Friends” w wieku siedmiu lat.

Jej kariera na Disneyu nastąpiła, a wraz z nią rozpoczęła się jej muzyczna podróż.

Selena otwarcie mówiła o poczuciu winy z powodu sukcesu i trudnościach związanych z trasą koncertową. Aktorka borykała się z problemami zdrowotnymi, walcząc z toczniem i przechodząc przez przeszczep nerki. Dzieliła się swoją podróżą z uczciwością, publikując informacje o swojej bliznie i wpływie leków na jej ciało.

Selena, zdobywczyni rekordów Guinnessa, przyjęła swoje wyzwania, promując miłość do siebie. Zdobyła Kids’ Choice Awards razem z Willem Smithem i posiada rekordy na Instagramie oraz polubienia na Facebooku.

Mimo przeciwności docenia wyzwania życia, wykorzystując swoją markę kosmetyczną do finansowania usług zdrowia psychicznego. Obecnie, będąc w lepszym miejscu, Selena ceni sobie wewnętrzne wahania, które towarzyszyły jej przez lata.

Współpracując z Sephorą, ma na celu zebranie 100 milionów dolarów na dostępne usługi zdrowia psychicznego, wyrażając wdzięczność za wsparcie.

Selena czuje się zaszczycona, że jej szczęście rezonuje z publicznością.

Czy masz jakieś komentarze? Proszę przepisać i sparafrazować ten tekst, zapisując wszystkie akapity w języku polskim.

Like this post? Please share to your friends: