Historia życia Roberta De Niro: Wychowywanie sześciorga dzieci, w tym jednego z autyzmem, w swoim sześciopokojowym domu z lat 90

Znany aktor Hollywoodu, Robert De Niro, przekształcił starą stodołę w oszałamiającą rezydencję na 98-akrowej posiadłości w Gardiner, Nowy Jork, którą zakupił w 1997 roku za 1,5 miliona dolarów.

Rezydencja, wyceniana na 6 milionów dolarów, posiada sześć sypialni, siedem łazienek i zachwycający widok na rzekę Hudson. De Niro toczył batalię prawną z miastem w sprawie podatków od nieruchomości, odmawiając zapłaty ocenionej kwoty.

Jego dzieci to m.in. Drena, Raphael, Aaron, Julian, Elliot, Helen i Gia. De Niro, człowiek skoncentrowany na rodzinie, ceni sobie czas spędzany z dziećmi i wnukami, często korzystając z chwil takich jak wyjścia na lody w okolicach swojego domu w Nowym Jorku.

Rodzina aktora obejmuje dzieci z różnych małżeństw i związków. Pomimo kilku medialnie nagłośnionych sporów prawnych i trudności, De Niro pozostaje oddany ojcostwu.

Jego dzieci podążają różnymi ścieżkami, od aktorstwa i nieruchomości po życie prywatne z dala od świateł reflektorów.

De Niro docenia złożoność rodzicielstwa, wyrażając miłość do swoich dzieci i radość z bycia ojcem i dziadkiem. Jego posiadłość w Gardiner nadal stanowi tło dla rodzinnych więzi i ukochanych chwil.

Like this post? Please share to your friends: