Z dobrą kulturą i nie rozpieszczani: Jak wyglądają dorosłe syny Eltona Johna

Sir Elton John i David Furnish, para już od ponad dwóch dekad, stawiają na życie rodziny ze swoimi synami Zacharym i Elijahem.

Ich historia miłosna rozpoczęła się w 1993 roku, prowadząc do ślubu w 2014 roku. Pomimo początkowych wyzwań, w tym trudnego procesu adopcji z Levem, zostali rodzicami w 2010 i 2013 roku.

Para stawia sobie za cel wychowywanie dzieci z dala od reflektorów, ucząc je pokory i wartości pieniądza.

Sir Elton John, obecnie mający 73 lata, zastanawia się nad zmianą priorytetów, podkreślając jakość czasu spędzanego z rodziną ponad ekstrawaganckimi wydatkami.

Para wpaja swoim dzieciom odpowiedzialność finansową, łącząc komfortowe życie z zakorzenionymi wartościami.

Ich podejście obejmuje naukę Zacharego i Elija o filantropii, oszczędzaniu i umiejętności wydawania już od najmłodszych lat. Chociaż zdają sobie sprawę z unikalnych aspektów życia swoich dzieci, John i Furnish dążą do zachowania pewnej normalności i cenią chwile spędzone z rodziną.

Elton John dzieli się w mediach społecznościowych fragmentami życia swoich synów, utrzymując równowagę między życiem publicznym a prywatnym.

Podziel się swoimi komentarzami. Proszę przepisać i sparafrazować ten tekst, zapisując wszystkie akapity w języku polskim.

Like this post? Please share to your friends: