Die Frau lehnte eine Wohnung auf Kredit in einer teuren Stadt ab: Sie baute ihr eigenes 13 m² großes Haus außerhalb der Stadt

Lee Perra z Waszyngtonu miała marzenie o posiadaniu własnego domu, ale ceny nieruchomości w mieście były dla niej zbyt wysokie. Pomimo wieloletniej pracy w budownictwie, jej dochody nie wystarczały.

Zdecydowana zmienić swoje życie, Lee rzuciła pracę, odrzuciła kredyty i postanowiła zbudować własny mały dom wiejski.

Wybór obszaru poza miastem pozwolił jej zaoszczędzić na kosztach. Lee, nie mając formalnego szkolenia budowlanego, nauczyła się podstaw i wykonała całą pracę sama.

Jej 13,5-metrowy dom jest zbudowany z naturalnych materiałów, takich jak drewno i kamień, utrzymany w skandynawskim stylu z jasnymi akcentami. Obejmuje sypialnię, kuchnię, łazienkę i obszar pracy, zapewniając wszystko, czego potrzebuje do komfortowego stylu życia.

Lee jest zachwycona swoim domem, uważając go za idealny dla siebie, pozwalając sobie żyć w naturze z dala od zgiełku miasta.

Mini-domy, takie jak ten Lee, oferują korzyści, takie jak przystępność cenowa, przyjazność dla środowiska i ekonomiczna eksploatacja.

To doskonała opcja dla tych, którzy szukają spokojniejszego stylu życia, oszczędności finansowych lub nowego doświadczenia.

Jeśli podobała ci się ta historia, nie zapomnij się nią podzielić ze swoimi przyjaciółmi!

Like this post? Please share to your friends: