Dostała pierścionek od Michaela Jacksona, Liam Neeson oświadczył się jej dwa razy : Kim była ta dziewczyna i jak teraz wygląda

Poznaj Brooke Shields, ikonę Hollywood, której podróż do gwiazdorstwa rozpoczęła się w latach 70. jako dziecka modelki. Urodzona 31 maja 1965 roku Brooke miała skomplikowany związek z matką, Teri Shields, która zarządzała jej karierą.

W 1975 roku, w wieku 10 lat, Brooke wzięła udział w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej dla Playboy, zorganizowanej przez swoją matkę.

Mimo wczesnych trudności, Brooke stała się wytrwałą kobietą, radząc sobie z zawodowymi rozczarowaniami i trudnym związkiem z matką. W swojej książce z 2014 roku, „There Was a Little Girl”, Shields zgłębiła zawiłości swojego wychowania, rzucając światło na problemy z uzależnieniem matki i ich ostateczne zawodowe rozstanie w latach 90.

Jednym z istotnych rozdziałów w życiu Brooke jest jej związek z „Królem Popu”, Michaelem Jacksonem. Oboje utrzymywali bliską przyjaźń od czasów, gdy miała 14 lat, a Jackson nawet obdarował ją pierścionkiem. Wbrew plotkom, ich relacja była platoniczna, a propozycja Jacksona, aby zaadoptować dziecko razem, nigdy nie została zrealizowana.

Wśród spekulacji dotyczących jej związku z Jacksonem, Brooke znalazła miłość u boku aktora Deana Caina, znanego z roli Supermana. W swojej książce dla nastolatków szczegółowo opisała utratę dziewictwa z Cainem podczas ich pobytu na Uniwersytecie Princeton.

Kolejny rozdział w romantycznej historii Brooke rozwijał się z aktorem Liamem Neesonem w 1992 roku. Pomimo krótkiego zaręczynowego okresu, Shields przewidziała późniejsze małżeństwo Neesona z Natashą Richardson po ich rozstaniu.

W 1997 roku Brooke wyszła za tenisistę Andre Agassiego, ale ich związek zakończył się w 1999 roku. Następnie znalazła trwałą miłość u boku Chrisa Henchy’ego, reżysera, producenta i scenarzysty. Pomimo początkowego rozstania, para wzięła ślub w kwietniu 2001 roku i mają dwie córki, Rowan i Grier.

W ostatnim wywiadzie Brooke ujawniła przerażający incydent zdrowotny – napad padaczkowy przed występem we wrześniu. Bradley Cooper, jej były partner aktorski, przypadkowo był w pobliżu i towarzyszył jej w drodze do szpitala. Incydent, spowodowany niskim poziomem sodu z powodu nadmiernego spożycia wody, pokazał nieoczekiwane zwroty w życiu Brooke Shields.

W wieku 58 lat Brooke Shields nadal fascynuje publiczność swoją wytrwałością, trwałą karierą i życiem osobistym pełnym miłości, śmiechu i czasem nieoczekiwanych zwrotów.

Like this post? Please share to your friends: