Rzadkie publiczne wystąpienie aktora: Bruce Willis został zauważony podczas jazdy samochodem

W trakcie trudnej walki z otępieniem, 68-letni aktor Bruce Willis pojawił się rzadko w Los Angeles. Zrobił sobie przerwę, jeżdżąc po swojej dzielnicy na miejscu pasażera samochodu, ubrany w czarną bluzę z kapturem.

Na początku 2023 roku u Willis’a zdiagnozowano otępienie czołowo-skroniowe, rzadką formę wpływającą na umiejętności komunikacyjne i osobowość. Jego żona, Emma, początkowo wahała się, czy podzielić się tą wiadomością, ale później znalazła pocieszenie w otwartości, czując wsparcie.

Mimo trudności Emma pozostaje pełna nadziei, czerpiąc radość z prostych chwil z rodziną. Przyjęła nową rolę – propagowania świadomości na temat FTD, mało omawianej choroby.

Emma zamierza zamienić ich trudną podróż w szansę pomocy innym, którzy borykają się z podobnymi problemami. Córki Bruce’a, takie jak Tallulah Willis, również publicznie wyraziły się na temat walki ich rodziny z FTD.

Mają nadzieję wykorzystać swoje doświadczenia, aby wspierać i doradzać innym borykającym się z tą chorobą, przyczyniając się do większego zrozumienia otępienia czołowo-skroniowego.

Like this post? Please share to your friends: