Zdobywczyni Oscara zbiera jajka z kurnika : Jak wygląda farma Nicole Kidman i Keitha Urbana

Nicole Kidman i Keith Urban posiadają imponujący dom wiejski na 11 akrach w Australii, gdzie spędzają sześć miesięcy każdego roku ze swoimi córkami.

Historia miłosna pary rozpoczęła się w 2005 roku po rozwodzie Kidman z Tomem Cruisem. Wzięli ślub podczas wystawnej ceremonii w Sydney, Australii.

Georgijski dom Bunya Hill, zakupiony za 4,5 miliona dolarów w 2008 roku, daje wgląd w ich życie rodzinne. Zbudowany w 1978 roku, posiada tradycyjne elementy, formalny salon i bibliotekę.

Para dodała basen, kort tenisowy, siłownię i wiele innych, aby uatrakcyjnić swoje doświadczenie wiejskiego życia.

W trakcie wirtualnej wycieczki po domu wiejskim można zobaczyć mieszankę wyrafinowania i prostoty, w tym przytulną kuchnię, plac zabaw dla dzieci i kurnik.

Na posesji znajduje się sad, alpaki i krowy rasy black Angus. Kidman ceni sobie spokój, prostotę i świeże powietrze na farmie.

Rodzina, składająca się z dwóch córek, cieszy się wspierającą i pełną miłości dynamiką. Kidman docenia niezachwiane wsparcie Urbana w jej karierze aktorskiej.

Mimo posiadania dzieci z poprzednich małżeństw, para pozostaje głęboko zakochana, utrzymując silne więzi nawet w trakcie intensywnych grafików.

Dom wiejski Kidman i Urbana stanowi ucieczkę od blasku Hollywood, pozwalając im rozkoszować się spokojniejszym życiem z rodziną na australijskiej wsi.

Podziel się swoimi komentarzami.

Like this post? Please share to your friends: