Fotografie stworzone przy użyciu sztucznej inteligencji: Jak wyglądałyby dzieci Brada Pitta i Jennifer Aniston, gdyby mieli je kiedyś

W roku 2000 świat był oczarowany uroczą chemią hollywoodzkiej pary – Brada Pitta i Jennifer Aniston. Ich związek, upamiętniony piękną ceremonią w lipcu 2000 roku, niestety trwał tylko pięć lat, gdy zdecydowali się rozstać w 2005 roku.


Para, pomiędzy swoimi karierami a publiczną uwagą, wyraziła aspiracje rodzicielskie. Podczas wywiadu w lutym 2004 roku Jennifer Aniston, znana z roli w „Przyjaciołach”, otwarcie rozmawiała o perspektywie założenia rodziny z Bradem Pittem. Mimo nieustannych pytań dotyczących ich planów rodziny, Aniston pewnie poruszała się przez te zapytania, podkreślając możliwość równoważenia zobowiązań zawodowych z rodzicielstwem.

Jednak los miał inne plany, i w 2005 roku, po siedmiu latach wspólnego życia i pięciu latach małżeństwa, para ogłosiła swoje rozstanie. W wspólnym oświadczeniu wyjaśnili, że decyzja nie była podyktowana spekulacjami tabloidów, ale była wynikiem rozwagi.

Mimo rozstania romantycznego wyrazili zobowiązanie do pozostania troskliwymi przyjaciółmi, ze wzajemnym uczuciem miłości i podziwu.

W bardziej niedawnym wywiadzie w 2022 roku Jennifer Aniston otworzyła się na temat swoich wcześniejszych trudności z płodnością w trakcie małżeństwa z Bradem Pittem. Odkryła wyzwania, z jakimi się spotkała na „drodze do rodzicielstwa”, obejmujące procedurę in vitro i eksplorację różnych środków zaradczych.

Aniston obaliła długotrwałe spekulacje, zwracając się do fałszywych narracji dotyczących jej braku zainteresowania posiadaniem dzieci i nieuzasadnionych twierdzeń, że Brad Pitt ją opuścił, ponieważ nie chciała mieć dziecka.

Aktorka wyraziła ulgę, że osiągnęła punkt w życiu, gdzie nie ma żadnych żali i nie musi zmagać się z ciągłą niepewnością „Czy mogę? Być może. Być może. Być może.”

Mimo trudności i niezrealizowanej podróży do rodzicielstwa, wygenerowane sztuczną inteligencją obrazy oferują fascynujący wgląd w to, jak mogli wyglądać potencjalna córka i syn Brada Pitta i Jennifer Aniston.

Te obrazy prezentują cechy odziedziczone po obojgu rodzicach, dostarczając poruszającego scenariusza „co by było gdy” dla niespełnionych marzeń pary o posiadaniu dzieci razem.

Like this post? Please share to your friends: