Dziewczyna znana z roli gwiazdy w 'Aniołach Charliego’ przeżyła raka: Była uważana za jedną z najpiękniejszych osób na świecie

Znana z roli w „Aniołkach Charliego”, Jaclyn Smith jest trwałym symbolem siły, przekształcając się w ukochaną żonę, matkę i babcię.

Urodzona w 1945 roku, wspięła się na szczyt sławy jako jedyna oryginalna aktorka żeńska, która pojawiła się we wszystkich odcinkach kultowego serialu telewizyjnego. Oprócz swoich sukcesów na ekranie Jaclyn stanęła twarzą w twarz z potężnym przeciwnikiem – rakiem piersi.

Zdiagnozowana w 2002 roku, stanęła przed wyzwaniem, decydując się na lumpektomię i radioterapię, emergując triumfalnie jako osoba, która pokonała raka.

W dniu swoich 78. urodzin, 26 października 2023 roku, Jaclyn skorzystała z Instagrama, aby podzielić się refleksjami na temat swojej podróży, nawołując innych do priorytetowego wykrywania raka dla zwiększenia szans na przeżycie.

Aktorka, będąca czterokrotnie zamężna, obecnie cieszy się błogosławionym związkiem z kardiochirurgiem dr. Bradem Allenem.

Ich trwała historia miłosna, rozpoczęta dzięki kaprysowi losu w Memorial Hermann Hospital w Houston, rozkwitała przez ponad 26 lat.

Świętując niedawno rocznicę ślubu w Wenecji we Włoszech, para przyjęła radości towarzyszenia sobie.

Jaclyn wyraziła wdzięczność za chwile spędzone z najbliższymi, w tym za częste wizyty od swoich dwóch ukochanych wnuczek.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jaclyn Smith (@realjaclynsmith)

W swoim 78. roku życia Jaclyn Smith pozostaje inspiracją, nie tylko ze względu na swoją bogatą karierę, ale także ze względu na wytrwałość i miłość, które definiują jej osobistą narrację.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jaclyn Smith (@realjaclynsmith)

Podziel się swoimi komentarzami!

Like this post? Please share to your friends: