Faktycznie wygląda na postarzałą: Sharon Stone opublikowała zdjęcie w kostiumie kąpielowym, które pokazuje wszystkie jej zmiany

Powszechnie uznana gwiazda i ikona ekranu, Sharon Stone, zawsze zachwyca swoją publiczność pięknym wyglądem i zachowaniem. Tym razem przyciągnęła uwagę fanów swoimi zdjęciami w kostiumie kąpielowym, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie. 64-letnia, oszałamiająca kobieta pozowała przed lustrem i podpisała: „Dlaczego zawsze przybieram na formie, gdy lato się kończy!”

Wszyscy złożyli wiele komentarzy pełnych uznania i miłości w kierunku tej pięknej aktorki. Wielu jej przyjaciół-celebrytów również nie mogło przejść obojętnie. „Jesteś po prostu gorąca!” – napisała Lisa Rinna. Kolejny komentarz od Pauliny Porizkove brzmiał: „Dama, zawsze jesteś w formie, by imponować”.

Aktorka była publiczną gwiazdą przez wiele dziesięcioleci. I nadal świeci swoją sławą i urokiem. Jednak przyznaje, że trudno jej utrzymać sławę i przydomek „symbolu seksu lat 60.” I chociaż udaje jej się utrzymać formę, jest oczywiste, że już się zmieniła. Wygląda tak, jak na swój wiek.

Ale jej fani nie przejmują się tą kwestią. Kochają i szanują ją w takim wieku i wyglądzie. A sama Stone uważa to za zabawne i urocze, że ludzie cenią jej piękno i wygląd nawet w takim wieku.

Like this post? Please share to your friends: