Imponująca transformacja : Para przekształciła zabytkowy autobus w super wygodny dom na kółkach

„Intrygująca Transformacja”: Para Zamieniła Starą Przyczepę Autobusową w Wygodny Dom Na Kołach! Erika i Clint, para pełna życia, podjęła się przygody przekształcenia starej przyczepy autobusowej w swój mały dom. Pięć lat temu zakupili autobus California Crown z 1977 roku.

Wyzwanie było rzeczywiste ze względu na jego krzywe ściany i dach, co sprawiło, że proces konwersji trwał dłużej niż się spodziewali – łącznie 18 miesięcy. Budowa skoolie (przekształcenie autobusu szkolnego) okazała się bardziej czasochłonna niż pierwotnie myśleli.

Erika wspomina o nieprzewidzianych trudnościach, mówiąc: „To jest rzecz, której ludzie nie mówią ci, kiedy sam budujesz skoolie, że zajmie to potrójny, potrójny czas więcej, niż myślisz”. Mimo krzywej nauki zasoby online społeczności skoolie, zwłaszcza filmy na YouTube, okazały się pomocne w prowadzeniu ich przez proces. Stara przyczepa autobusowa o długości 36 stóp, teraz przytulny dom, prezentuje najwyższe umiejętności projektowe Eriki.

Jej zawód odegrał istotną rolę w planowaniu przestrzeni. Wybierając jasną i kolorową paletę, miała na celu stworzenie układu oświetlonego, przewiewnego i komfortowego – wyzwanie w niewielkim domu. Zachowując klasyczny urok autobusu, Erika i Clint nie wprowadzili wielu zmian z przodu. W kuchni zaprojektowali bardzo funkcjonalną przestrzeń, używając unikalnych materiałów. Blat wykonany jest z drewna odzyskanego, bogatego w charakter, z przestrzenią roboczą w kształcie litery U stworzoną przez odchylaną klapę.

Przechodząc do salonu, wkomponowali imponującą zabudowę półkową wokół dwóch okien. Przestronna sofa z ukrytym schowkiem i pufy do dodatkowego siedzenia kompletnie uzupełniają komfortowe wyposażenie. Między salonem a sypialnią w pełni funkcjonalna łazienka z przestronną szafą prezentuje szykowny i praktyczny design. Warto zauważyć, że prysznic jest w pełni wyłożony płytkami, w tym tylną ścianę z wodoodporną szafką na umywalkę, która sprytnie ukrywa gniazdko elektryczne w jednej z szuflad.

Czy masz jakieś uwagi?

Like this post? Please share to your friends: