Mężczyźni ją podziwiali : Zaniemówisz, gdy zobaczysz, jak wyglądała Versace w młodości

Ostatnio tematem dyskusji stał się wygląd 68-letniej ikony mody, Donatelli Versace. Zarówno fani, jak i dziennikarze, wyrazili obawy dotyczące jej zmieniającego się wyglądu, przypisując go potencjalnym zabiegom chirurgii plastycznej.

W młodości Donatella była znana ze swojej egzotycznej urody, a teraz wielu uważa, że została ona zmieniona w dążeniu do wiecznej młodości. W internecie pojawiła się kolekcja archiwalnych nagrań, przedstawiających Donatellę Versace w jej przypuszczalnej „nienaruszonej” formie przed jakimikolwiek interwencjami kosmetycznymi. Porównanie jej wyglądu przed i po operacjach plastycznych wywołało różne reakcje wśród publiczności.

Komentarze wyrażające podziw dla jej dawnej urody i kwestionujące satysfakcję chirurgów zaangażowanych w jej transformację są powszechne. Wśród komentujących panuje poczucie rozczarowania i litości, z uwagami takimi jak „Jak mogłaś zrujnować urodę tej piękności?” i „To jak dwie różne osoby”.

Wyrażany jest kolektywny sentyment za pięknem przeszłości Donatelli, a dyskusje pod tymi archiwalnymi zdjęciami wywołują mieszane emocje. Ludzie chętnie uczestniczą w rozmowach, dzieląc się swoimi myślami na temat zmian w wyglądzie Donatelli Versace na przestrzeni lat.

Jakie są wasze komentarze?

Like this post? Please share to your friends: