Zrobił to własnymi rękami : Mężczyzna przekształcił małą stodołę w piękną małą chatę

W spokojnym otoczeniu Index w stanie Waszyngton, poznajemy fascynującą podróż Nicka, który zamienia zwykły szop w luksusowy domek, prezentując kreatywność i zrównoważoność.

Zaczynając od niedrogiego szopu prefabrykowanego, Nick spędził 18 miesięcy starannie przekształcając go w przytulne mieszkanie, udowadniając, że kompaktowe życie może być zarówno przystępne, jak i luksusowe.

Nick wyruszył w tę podróż w 2019 roku, decydując się na przekształcenie szopa, mniej zniechęcającego zadania w porównaniu z pełną budową. Szop, początkowo kosztujący 8 000 dolarów, służył jako pusta kanvas.

Z dodatkową inwestycją w wysokości 22 000 dolarów Nick wniósł funkcjonalność do kompaktowej przestrzeni, dodając systemy elektryczne, instalacje wodno-kanalizacyjne, izolację i obicie ścienne.

Strategicznie umieszczony, aby oferować malownicze widoki na rzekę i klify, szop o nazwie Clay Baby stał się harmonijną częścią otoczenia. Projekt wnętrza odzwierciedla dbałość Nicka o detale, obejmując pokój do oglądania filmów, dobrze wyposażoną kuchnię i dwie sypialnie na poddaszu, oświetlone gustownym oświetleniem.

Mimo ograniczonej przestrzeni, Clay Baby oferuje funkcjonalną kuchnię z blatami kwarcowymi, dwupalnikową płytą indukcyjną i kreatywnymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak kamienie i minerały.

Sypialnie na poddaszu, dostępne za pomocą specjalnie wykonanej drabiny, zapewniają przytulne miejsce do spania, podczas gdy łazienka prezentuje kompaktowy design z podgrzewaną podłogą i luksusowym białym marmurowym prysznicem.

Clay Baby stanowi przystępną cenowo opcję mieszkalną, z noclegami w cenach od 95 do 125 dolarów, podkreślając potencjał przekształceń szopów na potrzeby tymczasowego zakwaterowania. Sukces Nicka doprowadził do stworzenia sześciu różnych jednostek na jego posesji, zaspokajając rosnące zainteresowanie kompaktowymi przestrzeniami mieszkalnymi.

Podróż Nicka z Clay Baby to więcej niż tworzenie pięknej przestrzeni; chodzi o oferowanie zrównoważonego i przystępnego rozwiązania mieszkaniowego. Ten przedsięwzięcie stanowi symbol nadziei, prezentując możliwości życia w niewielkich przestrzeniach i redefiniując nasze podejście do mieszkań.

Jakie są wasze uwagi?

Like this post? Please share to your friends: