Córka przypominająca Heath Ledgera odziedziczyła jego majątek: Dziewczyna bardzo przypomina swojego sławnego ojca

Córka Heath Ledgera, która jest jego sobowtórem, odziedziczyła jego nieruchomość: Dziewczyna bardzo przypomina swojego sławnego ojca!

Klasyczny sitcom rodzinny „My Three Sons” nadal zajmuje szczególne miejsce w sercach fanów, nawet jeśli zakończył się dziesięciolecia temu. Sprawdźmy, jak potoczyła się podróż prawdziwych trojaczków, którzy odgrywali dzieci Robbiego Douglasa po zakończeniu emisji.

„My Three Sons” cieszył się dwunastoma udanymi sezonami od 1960 do 1972 roku, zdobywając serca widzów dzięki przygodom rodziny Douglasa. Odbiegając od tradycyjnego konceptu rodziny nuklearnej, program pozostawił trwałe dziedzictwo.

Tim Considine zagrał Mike’a Douglasa, najstarszego syna, kwestionującego decyzje swojego ojca, zanim odszedł w piątym sezonie. Stanley Livingston zagrał najmłodszego syna, będącego świadkiem śmierci swojego ojca, podczas gdy Don Grady wcielił się w postać Robbiego Douglasa, który stał się nastoletnim rodzicem trojaczków w serialu.

Role trojaczków na ekranie trwały od 1970 do 1972 roku. Niedawne zdjęcie udostępnione przez aktorkę Tinę Cole na Facebooku pokazało dorosłych i nie do poznania, ale przystojnych braci Todda – Joe, Dana i Michaela – utrzymujących silne podobieństwo.

Ich podróż rozpoczęła się, gdy ich babcia odpowiedziała na ogłoszenie o casting do „My Three Sons”. Pomysł dodania trzeciego bohatera do bliźniaków okazał się idealny dla programu o tytule „My Three Sons”. Bracia Todd zostali wybrani nie ze względu na indywidualne talenty, ale po prostu dlatego, że byli rodzeństwem.

Po zakończeniu programu trojaczki próbowali swoich sił w reklamach i pojawili się w 1989 roku w programie „The Joan Rivers Show”. Pomimo krótkotrwałego pobytu w branży rozrywkowej ich ścieżki skierowały się w wyjątkowym kierunku – służbie wojskowej.

Wstąpienie do wojska stało się kluczową decyzją dla braci Todda. Joe służył przez 20 lat w dziale medycznym armii, przechodząc na emeryturę w 2007 roku. Michael, inżynier bojowy, służył kilka lat przed przejściem na emeryturę i zostaniem nauczycielem. Dan służył przez osiem lat, uzyskał stopień naukowy i zajął się przedsiębiorczością.

Ich doświadczenia wojskowe dostarczyły cennych życiowych lekcji, a każdy z braci odniósł sukces w życiu po wojsku. W 2009 roku zjednoczenie obsady „My Three Sons” w programie „The Early Show” przyniosło nostalgiczne chwile i wspólne śmiechy związane z czasami na kultowym sitcomie.

Jakie są Wasze uwagi?

Like this post? Please share to your friends: