Czy przeszła operację plastyczną : Fani aktywnie dyskutują o najnowszych zdjęciach Helen Hunt

Helen Hunt, ceniona aktorka z bogatą karierą obejmującą dziesięciolecia, niedawno podzieliła się nostalgicznym momentem na mediach społecznościowych.

Na szczerym selfie, na którym trzyma książkę „Twister”, film, w którym kiedyś grała główną rolę, przyjęła swobodny wygląd, co wywołało uznanie wielu spośród jej 500 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Podczas gdy niektórzy chwalili jej naturalny wygląd, inni wdawali się w dyskusje na temat jej ewoluującego wyglądu.

Helen Hunt, mając 60 lat, przeszła przez znaczące doświadczenia życiowe, w tym krótkie małżeństwo z aktorem Hankiem Azarią, a później znalazła miłość w osobie producenta Matthew Carnahana. Mimo zakończenia ich związku po kilku latach, priorytetem dla obojga pozostaje wspólne wychowywanie ich córki, Makeny, urodzonej w trakcie szczytu aktorskiej kariery Helen.

Odstępując od reflektorów, aby oddać się macierzyństwu, Helen mówiła z pasją o niezrównanej radości wychowywania Makeny. Mimo sporadycznych niezgód, wspólne rodzicielstwo pozostaje punktem centralnym dla Helen i Matthew, którzy obydwoje podążają oddzielnymi ścieżkami w swoim życiu osobistym.

W tym wszystkim Helen znalazła towarzystwo w osobie Stevena Teppera, zawodowego fotografa i byłego prawnika.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helen Hunt (@helenhunt)

Ich związek, utrzymany w prywatności, aby uchronić Stevena przed światłem reflektorów celebrytów, przyniósł szczęście Helen, wsparte przez jej córkę Makenę, która znalazła pocieszenie w zadowoleniu matki.

Ich więź stawała się silniejsza, czego dowodem były wspólne świąteczne celebracje i ciepłe przyjęcie Stevena przez Makenę.

Podczas gdy Helen cení swoją prywatność, jej szczęście z Stevenem pozostaje punktem kulminacyjnym, sygnalizującym nowy rozdział w jej życiu.

Like this post? Please share to your friends: