Drewniana chata wykonana ręcznie jako źródło inspiracji dla przeboju: Willie Nelson ujawnił historię swojego przeboju 'Shotgun Willie’

Malowniczy dom w stanie Tennessee, będący własnoręczną pracą sławnego ikony muzyki country Williego Nelsona, znalazł nowego właściciela za cenę 2,14 miliona dolarów.

Ta urocza rezydencja trzypokojowa, usytuowana na rozległych 150 akrach niedaleko tętniącego życiem miasta Nashville, pierwotnie pojawiła się na rynku w październiku 2022 roku z ceną wywoławczą 2,5 miliona dolarów.

Rustykalna chatka, zdobiąca się charakterystycznym kamiennym kominkiem, misternymi drewnianymi detalami i oferująca sypialnię na poddaszu, promieniuje niezaprzeczalnym ciepłem, odzwierciedlając osobisty wkład Nelsona w jej stworzenie.

Sprzedaż tej ikonicznej nieruchomości niesie ze sobą historyczny akcent, związany z istotnym wydarzeniem z 1970 roku, gdy pożar zagrażał chatce. W akcie niezwykłej odwagi Willie Nelson wrócił do płomieni, by ocalić swoją ukochaną gitarę, z czułością nazwaną Trigger.

Ta narracja, spleciona z dziedzictwem chatki, dodaje unikalny element do jej już fascynującej historii. Rustykalna rezydencja nie tylko oddaje esencję artystycznego ducha Nelsona, ale także zapewnia spokojną ucieczkę na rozległym terenie.

Wnętrze chatki jest dowodem na przytulne życie, prezentujące harmonijną mieszankę klasycznych drewnianych elementów, starannie zaprojektowanej sypialni na poddaszu i kominka kamiennego, który przenosi nas myślami do lat 70.

Rezydencja, będąca dziełem miłości legendy muzyki country, emanuje ponadczasowym urokiem, który niewątpliwie przyczynił się do jej atrakcyjności na rynku nieruchomości. W miarę jak sprzedaż się rozkręca, przypada na zbliżające się 90. urodziny Williego Nelsona w kwietniu, dodając nutę przypadek do tego rozdziału jego życia.


Dodatkowo, oczekiwanie rośnie przed premierą pięcioczęściowego dokumentu zatytułowanego „Willie Nelson And Family” na prestiżowym Sundance Film Festival w 2023 roku.

Stworzony przez uznanego reżysera Thoma Zimny’ego i Orena Movermana, dokument obiecuje intymne zanurzenie się w szczyty, doły i wszystko, co jest pomiędzy, w osobistą i zawodową podróż Williego.

Like this post? Please share to your friends: