Minęło 25 lat – nic się nie zmieniło : Gwiazda „Przyjaciół , Lisa Kudrow nadal mieszka w tym samym domu ze swoim mężem

Przenieśmy się do świata Lisy Kudrow, znanej z roli Phoebe Buffay w „Przyjaciołach”.

Poza urokiem jej postaci na ekranie, prawdziwy dom Kudrow w Beverly Hills jest ukochanym azylem od 1996 roku, pełnym cennych rodzinnych wspomnień z mężem Michelem Sternem i synem Julianem.

Urodzona 30 lipca 1963 roku, kariera Kudrow obejmuje ponad trzy dekady, napędzaną sławą z „Przyjaciół”, ale rozszerzającą się na różnorodne role w filmach, takich jak „Spotkanie Absolwentów Romy i Michele”.

Jej twórczy talent rozgałęzia się na produkcję i pisanie scenariuszy, różnicując jej sukces finansowy obok dochodów z reklam i tantiem z „Przyjaciół”. Pandemia na krótko rozdzieliła Kudrow i Sterna w ich 25. rocznicę ślubu.

Mimo dystansu, ich humorystyczna więź trwała, podkreślona mniejszym obciążeniem grafiku Kudrow w porównaniu z modernizacją posiadłości Sterna w Palm Springs.

Koincydencyjne wydanie specjalnego odcinka „Przyjaciół” i serdecznego prezentu od partnera z planu Matthew Perry’ego, słoika „Cookie Time”, przywołało ukochane wspomnienia. Jednak nagła śmierć Perry’ego później zaczęła rzucać ponurą poświatę na zżyty zespół.

Rezydencja w Beverly Hills Kudrow, oddalona od ekscentryczności Phoebe, emanuje spokojem i minimalistycznym stylem.

Spojrzenia na jej przestrzeń życiową ujawniają nowoczesny design z osobistymi akcentami, takimi jak wydzielone biuro w domu ozdobione pamiątkami z „Przyjaciół” i przytulna sypialnia zdobiona rodzinymi zdjęciami.

Jej dom obejmuje zachęcającą kuchnię, pełną życia jadalnię i bujny ogród oferujący spokojną ucieczkę, rezonującą z niepretensjonalną elegancją Kudrow i oddaniem wobec życia rodzinnego.

25-letnią rezydencja Lisy Kudrow stanowi świadectwo jej wielowymiarowej kariery i roli kochającej żony i matki, dając fanom spojrzenie na jej uroczy i radosny świat.

Like this post? Please share to your friends: