Młoda kopia swojej mamy : Zdjęcia córki Catherine Zeta-Jones rozeszły się po całym internecie

Dorastając w intensywnym blasku Hollywood jako dzieci Michaela Douglasa i Catherine Zeta-Jones, Dylan Michael i Carys Zeta Douglas przebyli wyjątkową podróż.

Mimo przywilejów sławy, w tym obfitości, ich życie było fascynujące. Media śledziły ich wzrost, spekulując, czy pójdą w ślady swoich sławnych rodziców w przemyśle rozrywkowym.

Catherine Zeta-Jones otwarcie wyraziła przekonanie, że zarówno Dylan, jak i Carys, zainteresują się aktorstwem. W wywiadzie dla magazynu Hello! wyraziła dumę z ich zainteresowania tym rzemiosłem. Dylan pragnie podjąć studia licencjackie z zakresu teatru, podczas gdy Carys, początkowo marząc o zostaniu pediatrą, skierowała swoją uwagę ku aktorstwu.

Ostatnio reflektory skupiły się na Carys, która, mając 15 lat, coraz bardziej przypomina swoją sławną matkę. Jej debiut na Nowojorskim Tygodniu Mody w zeszłym roku przyciągnął znaczne zainteresowanie, a jej niedawny udział z Catherine w wydarzeniu haute couture Dolce & Gabbana Alta Moda dla kobiet podkreślił uderzające podobieństwo.

Duet matka-córka, ubrany w zgodne stroje, skradł show, prezentując nie tylko rozwijającą się urodę Carys, ale także jej łagodną osobowość. Gdy obydwoje rodzeństwo wyrusza na ścieżki przypominające ich hollywoodzkie dziedzictwo, ich podróże są uważnie monitorowane przez zaciekawionych obserwatorów.

Like this post? Please share to your friends: