Moje trzy syny – Trojaczki są już dorosłe i dojrzałe: Zrezygnowali z aktorstwa i zostali wojskowymi

Klasyczny sitcom rodzinny „My Three Sons” pozostaje ukochany nawet po latach od zakończenia emisji. Odkryjmy losy prawdziwej trojaczki, która odgrywała dzieci Robbiego Douglasa.

„My Three Sons” był ukochanym sitcomem, który był emitowany od 1960 do 1972 roku, zdobywając serca widzów swoim przedstawieniem przygód rodziny Douglasa. Serial odejmuje od konwencjonalnego konceptu rodziny nuklearnej, co przyczyniło się do jego trwałego dziedzictwa.

Tim Considine zagrał Mike’a Douglasa, najstarszego syna, który kwestionował decyzje swojego ojca, zanim opuścił serial w piątym sezonie. Stanley Livingston zagrał najmłodszego syna, świadka śmierci swojego ojca, podczas gdy Don Grady wcielił się w postać Robbiego Douglasa, który stał się nastoletnim rodzicem trojaczków w serialu.

Rola trojaczków na ekranie trwała od 1970 do 1972 roku. Na niedawno udostępnionym zdjęciu na Facebooku aktorka Tina Cole, bracia Joe, Dan i Michael Todd, wyglądali nie do poznania, ale przystojni, prezentując uderzające podobieństwo jako dorosłych. Ich podróż rozpoczęła się, gdy ich babcia odpowiedziała na ogłoszenie w gazecie, szukające bliźniaków do „My Three Sons”.

Pomysł dodania trzeciego bohatera do bliźniaków okazał się idealny dla serialu o takim tytule. Bracia Todd zostali wybrani nie ze względu na ich indywidualne talenty, ale po prostu dlatego, że byli rodzeństwem. Po „My Three Sons” trojaczki zaczęły pojawiać się w reklamach, zanim pojawiły się w programie „The Joan Rivers Show” w 1989 roku.

Jednak ich kariery w branży rozrywkowej były krótkotrwałe, ponieważ obrali inną ścieżkę – służbę w wojsku. Wstąpienie do wojska stało się kluczową decyzją dla trojaczków. Joe służył przez 20 lat w dziale medycznym armii, ostatecznie przechodząc na emeryturę w 2007 roku.

Like this post? Please share to your friends: