Nowy, świeży wygląd gwiazdy : Jennifer Aniston pokazała swoją nową fryzurę

Jennifer Aniston zaprezentowała falowane włosy podczas ostatnich Złotych Globów, wywołując mieszane reakcje fanów, z niektórymi porównującymi ją do jej kultowej postaci „Przyjaciółki”, Rachel.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by People Magazine (@people)

Podczas Złotych Globów 2024 Jennifer Aniston przyjęła bardziej luźny look, prezentując swoje teksturowane włosy, co wywołało zróżnicowane opinie online. Zdjęcia i filmy z tą gwiazdą Hollywood krążyły szeroko, co skłoniło użytkowników mediów społecznościowych do wyrażenia swoich opinii, sugerując zmianę jej stylu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by People Magazine (@people)

Opinie były podzielone, niektórzy krytykowali nieco zaniedbany wygląd, powołując się na podobieństwo do jej historycznego fryzura z „Przyjaciół”. Jednak inni mieli odmienne zdanie, zauważając różnice między jej obecnym wyglądem a bardziej objętymi włosami Rachel.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Page Six (@pagesix)

Jennifer Aniston, znana przede wszystkim z roli Rachel Green, wcześniej rozmawiała o swoich uczuciach wobec słynnego fryzura „Rachel”, przyznając, że nie była to jej ulubiona fryzura.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Z biegiem czasu zaakceptowała proces starzenia się z godnością i priorytetem stało się zdrowie włosów ponad utrzymaniem określonego stylu. W ostatnich latach Aniston uruchomiła markę kosmetyków do włosów o nazwie LolaVie, której główny nacisk kładzie się na produkty wegańskie, cruelty-free i ekologiczne opakowania.

Okazjonalnie promuje swoją markę w mediach społecznościowych, promując bardziej naturalne podejście do piękna.

Like this post? Please share to your friends: