Tak stylowe i przytulne : Kobieta z Finlandii pokazała swoje mieszkanie o powierzchni 380 stóp kwadratowych w starym domu z 1963 roku

Hanko, położone na południu Finlandii, to urocze miasto z populacją około 10 000 mieszkańców, które emanuje niepowtarzalną atmosferą spokoju. Dzisiaj zajrzymy do jednego z apartamentów w Hanko, aby zerknąć na lokalny styl życia.

Mieszczący się w trzypiętrowym budynku z 1963 roku, apartament może wydawać się skromny, ale oferuje wspaniały widok z okien, co widać na ostatnim zdjęciu.

Pełniący funkcję jednocześnie przestrzeni mieszkalnej, sypialni i kuchni, wnętrze apartamentu charakteryzuje się jasnymi tonami, w których dominuje drewno, biel i szarość. Żywy żółty kolor w kuchni dodaje akcentu.

Salon wyposażony jest w przytulną sofę, stół i telewizor. Sypialnia, sprytnie oddzielona małą przegrodą, zapewnia prywatność.

Pomimo swoich rozmiarów, kuchnia emanuje przyjemną atmosferą, wyposażona w proste, ale dobrze utrzymane meble. Apartament należy do entuzjastki gotowania, więc jest zaopatrzony we wszystko, co potrzebne do przygotowywania smakowitych potraw.

Kilka minut spaceru od apartamentu prowadzi do morza, z licznymi pięknymi plażami w okolicy, idealnymi do opalania, pływania i cieszenia się atmosferą nadmorską.

Podsumowując, jest to jasny i przyjazny apartament, oferujący przyjemne doświadczenie życia w sercu Hanko.

Like this post? Please share to your friends: