Urodziła ich kosztem swojego życia : Jane Seymour podzieliła się kilkoma zdjęciami swoich rudowłosych chłopców

Brytyjska aktorka Jane Seymour, znana ze swojej świetnej kariery, słynie także z roli kochającej matki czwórki dzieci ze swoich czterech małżeństw. Dwoje z jej dzieci, bliźniacy Kristopher i John Keach, przyszło na świat w trudnym okresie dla Seymour, która zmagała się z życiowo zagrożającymi powikłaniami.

Seymour wyszła za mąż cztery razy, jej pierwszy związek z reżyserem teatralnym Michaelem Attenborough zakończył się w 1973 roku. Następne małżeństwa przyszły kolejno, w tym krótka relacja z autorem George’em Planerem w 1977 roku oraz z biznesmenem Davidem Flynnem w 1981 roku.

Seymour powitała swoje dwa pierwsze dzieci, Katherine i Seana Flynna, podczas małżeństwa z Flynnem, które zakończyło się w 1992 roku.

W 1993 roku Seymour odnalazła miłość ponownie w aktorze i filmowcu Jamesie Keachu, co oznaczało jej czwarte małżeństwo. Para weszła na nieoczekiwany szlak rodzicielstwa, kiedy w listopadzie 1995 roku przywitali na świat bliźniaki, Kristophera i Johna Keach. Jednak po 22 latach małżeństwa, Seymour i Keach rozeszli się w 2015 roku.

Droga Seymour do macierzyństwa nabrała głębszego znaczenia, gdy podzieliła się swoimi trudnościami w wywiadzie w programie „Loose Women” na ITV w marcu 2018 roku. Poczęcie swoich najmłodszych dzieci w wieku 45 lat dzięki in vitro wiązało się z powikłaniami, takimi jak stan przedrzucawkowy, wymagający nagłego cesarskiego cięcia. Seymour wyznała: „Prawie umarłam, rodząc je”.

Bliźniaki, Kristopher i John, również borykali się z wyzwaniami, urodzili się przedwcześnie i mieli trudności z oddychaniem i połykaniem. Pomimo trudności Seymour wyraziła wdzięczność za ich przetrwanie i radość, jaką przynieśli do jej życia.

W swoim oddaniu macierzyństwu Seymour podkreśliła znaczenie bycia obecną dla swoich dzieci i priorytet rodziny nad rolami zawodowymi. Przyznała, że ​​późne macierzyństwo jest złożone i doradza kobietom rozważenie opcji, takich jak zamrażanie jajeczek, jeśli nie znalazły jeszcze partnera.

Zobowiązanie Seymour wobec swojej rodziny jest widoczne w jej otwartości wobec swoich dzieci i dzieleniu się chwilami na mediach społecznościowych. Nazwała swoich synów Kristophera i Johna na cześć gwiazd showbiznesu, Christophera Reeve’a i Johnny’ego Casha, co pokazuje jej miłość do Hollywood.

W miarę jak jej bliźniacy, Kristopher i John, dorastali, Seymour nadal obchodzi ich ważne momenty, w tym urodziny i jakość spędzanego razem czasu. Ostatnio spędziła czas ze swoimi wysokimi synami, podkreślając silne więzi, jakie między nimi istnieją.

Bliźniaki, którzy odnieśli sukcesy w swoich dziedzinach, odegrali także rolę w życiu romantycznym Seymour. Kristopher i John odegrali kluczową rolę w zorganizowaniu spotkania swojej matki z muzykiem Johnem Zambettim, który stał się istotną częścią życia Seymour.

Dzieląc się historią macierzyństwa, Seymour odzwierciedla zarówno wyzwania, jak i radości, będąc oddaną matką, która nade wszystko ceni rodzinę. Jej historia jest świadectwem siły, wytrwałości i miłości, które definiują jej doświadczenie jako matki czwórki dzieci, w tym jej ukochanych bliźniaków, Kristophera i Johna Keach.

Like this post? Please share to your friends: